تریلر گیم پلی بازی Phantom Abyss

تماشا کنید: تریلر گیم پلی بازی Phantom Abyss منتشر شد [E3 2021]

توسط محسن شجاعی در ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۴:۵۱

شب گذشته و در جریان کنفرانس دیوالور دیجیتال در رویداد E3 2021، اولین تریلر گیم پلی بازی Phantom Abyss محصول جدید استودیو Team WIBY منتشر شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

ماه گذشته شرکت دیوالور دیجیتال ماه گذشته از محصول جدید استودیو Team WIBY، عنوان Phantom Abyss رونمایی کرد این بازی در ژانر asynchronous چند نفره است. ناشر پیشتر اعلام کرده بود نسخه early access بازی در ماه ژوئن منتشر می‌شود و در کنار نمایش تریلر گیم‌پلی بازی، تاریخ دقیق انتشار نسخه early access بازی نیز مشخص شد. این نسخه دوم تیر ماه منتشر می‌شود.

در این بازی، مخطابان در هر دست وارد مقبره‌ها و بناهای باستانی می‌شوند که شکل آن‌ها و چالش‌های پیش رو هر بار به صورت رندوم تولید می‌شود و ویژگی هیچ مپی از پیش تعیین شده‌ نیست. هدف اصلی عبور کردن از تله‌ها، دشمنان و چالش‌های محیطی برای یافتن جام‌ها و سنگ نوشته‌های باستانی است. سازندگان اعلام کردند در کنار تمام این موارد تهدیدهای دیگری نیز برای مخاطبان وجود خواهد داشت. شبح بازیکنان شسکت خورده نیز بار دیگر در محیط بازی حاضر خواهند شد. سازندگان وعده شعله‌ور کردن حس رقابت را به مخاطبان می‌دهند.

Phantom Abyss در حال حاضر صرفا برای رایانه‌های شخصی تایید شده و اطلاعاتی درباره زمان انتشار نسخه نهایی بازی نیز در دسترس نیست.
شما می‌توانید در ادامه تریلر گیم پلی بازی Phantom Abyss را تماشا کنید:

نظر شما درباره این بازی چیست؟ آین این بازی در لیست عناوین مورد انتظار شما قرار دارد؟ در بخش نظرات همراه دنیای بازی باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: