بازی Godfall پلی استیشن ۴

تماشا کنید: بازی Godfall به پلی استیشن ۴ می‌آید [E3 2021]

توسط حسین بازدید در ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ , ۰۲:۵۰

با عرضه یک تریلر مشخص شد که بازی Godfall به پلی استیشن ۴ خواهد آمد. با دنیای بازی همراه باشید.

بازی اکشن نقش آفرینی استودیو Counterplay برای پلی استیشن ۴ هم عرضه خواهد شد. عرضه Godfall برای پلی استیشن ۴ همراه با آپدیت رایگان نسل بعدی و کوآپ بین نسلی صورت می‌گیرد. این بازی همراه با بسته‌الحاقی‌اش یعنی Fire and Darkness در روز نوزدهم مرداد برای کاربران PS4 در دسترس قرار خواهد گرفت.

در کنار این خبر، اطلاعات دیگری از بازی هم به اشتراک گذاشته شد. محتوای رایگان دیگری به نام Lightbringer هم به بازی خواهد آمد. این محتوا یک حالت پایانی جدید به بازی اضافه خواهد کرد. در همین حین Cursed Loot هم به بازی می‌افزاید و قادر هستید آن‌ها را باز و استفاده کنید. بالای چهل آیتم لوت جدید به بازی خواهد آمد و بیشتر از پنجاه اسکین تزئینی هم افزوده خواهد شد که قدرت شما در شخصی‌سازی ظاهری کاراکتر را افزایش دهد. در حقیقت بازی Godfall پلی استیشن ۴ نسخه کامل بازی محسوب می‌شود. در همین حین مشخص شد که بتای مچ‌میکینگ بازی هم راه‌اندازی خواهد شد و برای اولین بار به پلیرها اجازه می‌دهد که در یک گروه قرار گیرند.

شما می‌توانید تریلر جدید بازی Godfall را تماشا کنید:

بازی گادفال برای پلی استیشن ۵ و کامپیوترهای شخصی در دسترس است. بسته الحاقی Fire and Darkness هم به آن پلتفرم‌ها و پلی استیشن ۴ در قالب نسخه‌های Deluxe و Ascended خواهد آمد. اطلاعات بیشتری از گیم پلی و جزئیات بازی برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: