بازی موزیکال سرویس محور +Rocksmith

تماشا کنید: بازی موزیکال سرویس محور +Rocksmith معرفی شد [E3 2021]

توسط حسین بازدید در ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ , ۰۱:۱۲

بازی موزیکال سرویس محور +Rocksmith در مراسم یوبی‌سافت فوروارد E3 2021 معرفی شد. با دنیای بازی همراه باشید.

با لایو استریم یوبی‌سافت فوروارد (Ubisoft Forward)، به طور رسمی مراسم E3 2021 آغاز به کار کرد. با این‌که کنفرانس یوبی‌سافت از لحاظ کلی هیجان‌انگیز نبود اما از آیتم‌های متنوعی بهره‌مند بود. یکی از اتفاقات این مراسم رونمایی از یک سرویس موسیقی محور بود. این بازی دنباله‌ای بر Rocksmith به شمار می‌رود که سال ۲۰۱۳ عرضه شد. نسخه اصلی بازی بعدها در سال ۲۰۱۸ هم ریمستر شد. حال این بازی به عنوان دنباله‌ای بر آن عنوان، قرار است که با امکانات جدیدتر و هنرمندان بیشنر، عرضه شود.

نسخه اصلی بازی به تعداد زیادی از مخاطبانش نحوه نواختن گیتار را آموخت و یکی از آثار خوش‌نام یوبی‌سافت شناخته می‌شود. بازی با انواع گیتارها سازگاری دارد و به مخاطبان خود اجازه می‌دهد که هزاران آهنگ را پخش کنند و نحوه نواختن آن را بیاموزند. همان‌طور که گفته شد، بازی یک سرویس به شمار می‌رود. بدین ترتیب برای استفاده از آن باید مبلغی ماهانه یا سالانه پرداخت کنید.

تریلری که در کنفرانس یوبی‌سافت به نمایش گذاشنه شد همراه با پخش آهنگ A Song for You از کیشی باشی (Kishi Bashi) بود و از چهره جدید بازی رونمایی کرد. هم‌چنین زبانه جدیدی برای بازی در نظر گرفته شده که مخاطبان می‌توانند موسیقی‌ای که در حال پخش‌کردن هستند را با جزییات بیشتری ببینند. گفته می‌شود که نسخه جدید بازی موزیکال سرویس محور +Rocksmith مقدار بسیار زیادی آهنگ را در روز عرضه‌اش دارا باشد. در همین حین موسیقی‌هایی با نمودار آکورد هم در بازی تعبیه شده است و قابلیتی برای یادداشت نت‌ها قرار گرفته شده است. یوبی‌سافت وعده داده است که هر هفته ترک‌های بیشتری را به بازی اضافه کند تا گنجینه آن افزایش یابد.

بتای خصوصی بازی موزیکال سرویس محور +Rocksmith از تاریخ ۱۲ ژوئن تا ۲۲ جولای برای پلتفرم کامپیوترهای شخصی برنامه ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: