داستان بازی Elden Ring

اطلاعات تازه‌ای از داستان بازی Elden Ring منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ , ۰۱:۲۹

پس از انتشار تریلر گیم‌پلی محصول جدید استودیو فرام سافتور، وبسایت رسمی ناشر بازی اقدام به انتشار اطلاعات تازه‌ای از داستان بازی Elden Ring کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از دو سال غیبت و سکوت خبری مطلق بالاخره تریلر جدیدی از Elden Ring، بازی جدید استودیو فرام سافتور منتشر شد. این تریلر حدود دو دقیقه‌ای که شب گذشته در جریان رویداد Summer Game Fest منتشر شد، بخشی‌های از گیم‌پلی بازی، دشمنان و (احتمالا) باس فایت‌های بازی را نمایش داد. مطابق سایر محصولات استودیو فرام سافتور اطلاعات چندانی از داستان بازی به صورت مستقیم در تریلر بازی مشهود نبود و در همین راستا، ناشر بازی، شرکت بندای نامکو در وبسایت رسمی خود اقدام به انتشار جزئیاتی از داستان بازی کرده‌است.

داستان بازی در سرزمینی تحت حکومت ملکه ماریکا جاودان رخ می‌دهد، جایی که حلقه باستانی (Elden Ring) به هزاران تکه شکسته‌است. این حلقه منبع و منشا بوجود آمدن ماهیت‌های مختلفی و همچنین فرزندان و نوادگان ماریکا است و در نتیجه او خود را مالک این تکه‌ها می‌دهند. نزاع بر سر در اختیار گرفتن این تکه‌ها منجر به جنگی به اسم «The Shattering» و همچنین خشم و غضب ماهیتی به اسم اراده والا (Greater Will) می‌شود. در این میان فردی که به اسم Tarnished شناخته می‌شود باید Elden Ring را بیابد و به کمک آن به یک Elden Lord تبدیل شود و به این نزاع خاتمه دهد.

وبسایت شخصیت اصلی بازی را “مرده‌ای که زندگی می‌کند” توضیف می‌کند و ظاهرا داستان بازی Elden Ring در این بخش شباهت‌هایی به گروه Undead در سری دارک سولز دارد. با پیشروی در بازی بازیکن بیشتر و بیشتر به ماهیت و قدرت نهفته Elden Ring پی می‌برد و با شخصیت‌های مختلف با ویژگی‌های خاص خود آشنا می‌شود که می‌توانند در این مسیر به بازیکن کمک کنند یا مانعی برای او باشند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: