بازی Vampire: The Masquerade Blood Hunt

تماشا کنید: بازی Vampire: The Masquerade Blood Hunt معرفی شد

توسط محسن شجاعی در ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۱:۲۶

شب گذشته و در جریان رویداد Summer Game Fest، استودیو Sharkmob از اسپین آف جدید مجموعه Vampire: The Masquerade، با نام بازی Vampire: The Masquerade Blood Hunt رونمایی کرد. این عنوان یک بازی تماما آنلاین است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

با وجود تریلرهایی همچون نسخه Director’s Cut بازی Death Stranding و تریلر گیم‌پلی بازی جدید استودیو فرام سافتور، بازی Elden ring شاید کمی توجهات از بازی‌های جدید دیگر غافل ماند. نسخه اول Vampire: The Masquerade همچنان به عنوان یکی از برترین نقش آفرینی‌های غربی تاریخ شناخته می‌شود و در فاصله چند ماه تا عرضه نسخه جدید، استودیو Sharkmob از اسپین آف مجموعه رونمایی کرد. این اسپین آف که در ژانر بتل رویال است، مخاطبان را در نقش نژادهای مختلفی از خون آشام‌ها قرار می‌دهد و برنده نامیرایی است که در آخر زنده بماند. البته در این میان زمان نیز دشمن همه است و در صورت طلوع خورشید هیچ کس برنده نمی‌شود.

به گفته سازندگان نسخه بتا بازی بزودی آغاز می‌شود. شما می‌توان جهت شرکت در این بتا به وبسایت رسمی استودیو مراجعه و اطلاعات خود را ثبت کنید. صفحه فروش بازی در استیم نیز فعال شده‌است و برخی از اطلاعات گیم‌پلی بازی در آن قابل دسترس است. تاریخ انتشار این بازی و همچنین پلتفرم‌های نهایی مقصد آن هنوز مشخص نیست.

مانند سایر بازی‌های مجموعه، بازی Vampire: The Masquerade Blood Hunt مخاطب را در نقش نژادهای مختلفی از خون آشام‌ها با ویژگی‌ها و توانایی‌های منحصر به فرد خودشان می‌گذارد. این بازی یک نسخه مجزا از Vampire: The Masquerade – Bloodlines II است.

در پایان شما را به تماشای تریلر معرفی بازی دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: