بازی Lost Ark

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Lost Ark منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ , ۰۲:۱۰

امشب و در جریان رویداد رویداد Summer Game Fest، تریلر جدید بازی Lost Ark منتشر شد. ظاهرا این عنوانی نقش آفرینی که به شدت در آسیا محبوب است بالاخره فرصت دارد تا خود را به مخاطبان غربی نیز معرفی کند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

جدیدترین محصول استودیو Smilegate RPG، یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها در ژانر MMO RPG در آسیا، بویژه کشورهای شرق آسیا نظیر کره و چین است. پس از موفقیت تجاری این بازی در کشورهای مذکور و کسب درآمدهای چند میلیون دلاری از این بازی، به تبع به لطف عصر تکنولوژی کاربران بی‌شماری از سراسر دنیا خواهان تجربه بازی خواهند بود و در سال‌های اخیر نیز عرضه بازی‌های آسیایی در کشورهای غربی بیش از پیش معمول شده‌است. در همین راستا Smilegate تصمیم به عرضه بازی در کشورهای غربی (آمریکا و اروپا) گرفته‌است.

امشب و در جریان رویداد رویداد Summer Game Fest، تریلر جدید بازی Lost Ark منتشر شد منتشر شد و آقای جف کیلی، مجری مراسم اعلام کرد در پاییز امسال این MMO RPG برای کاربران آمریکایی و اروپایی نیز عرضه خواهد شد. این بازی در سال ۲۰۱۸ در کشور کرده و چین عرضه شد و در کشورهای روسیه و ژاپن تنها و تنها به صورت بتا در دسترس بوده‌است و حال قرار است برای اولین بار نسخه کامل بازی در کشوری جز کرده عرضه شود.

در پایان شما را به تماشای تریلر جدید بازی دعوت می‌کنیم:

لطفا نظرات خود را در باره این بازی با ما به اشتراک بگذارید. آیا این بازی خواهد توانست موفقیت خود در آسیا را در اروپا نیز تکرار کند؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: