بازی Death Stranding برای PS5

تماشا کنید: نسخه Director’s Cut بازی Death Stranding برای PS5 معرفی شد

توسط محسن شجاعی در ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ , ۰۱:۴۷

ساعاتی قبل و در جریان رویداد Summer Game Fest، استودیو کوجیما پروداکشنر از نسخه ویژه Director’s Cut بازی Death Stranding برای PS5 رونمایی کرد. معرفی کامل بازی طی هفته‌های آتی انجام خواهد شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کارگردان مشهور دنیای ویدیوی گیم، آقای هیدئو کوجیما خالق مجموعه Metal Gear امشب در رویداد Summer Game Fest حضور یافت و درباره اتفاقات اخیر و شرایط حکام بر دنیا و تاثیر آن بر صنعت ویدیو گیم با آقای جف کیلی سخن گفت و هر چند از بازی جدید خود رونمایی نکرد اما، نسخه ویژه‌ای از بازی قبلی خود به نام Director’s Cut را برای کنسول نسل نهم سونی معرفی کرد.

در تریلر  Sam Bridges را می‌بینیم که در وارد یک انبار زیرزمینی می‌شود و یک سری سرباز در آن انبار مشغول گشت زنی هستند. وی تصمیم می‌گیرد یکی از کارتن‌های شرکت Fragile Express را خالی کند. البته وی مانند سالید اسنیک در مخفی کاری با کارتن تخصص ندارد و صرفا مدتی در آن می‌نشیند و سپس آن را به مکان قبلی بازمی‌گرداند.

نسخه Director’s Cut بازی Death Stranding برای PS5 عرضه می‌شود. در تریلر ارتقاهای بصری بازی نسبت به نسخه PS4 کاملا مشهود است. قرار است معرفی کامل و رسما بازی طی هفته‌های آتی صورت گیرد و در نتیجه اطلاعات چندان در کنار این تریلر منتشر نشد.

در پایان شمار را به تماشای تریلر معرفی Director’s Cut بازی Death Stranding دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: