بازی Tiny Tina’s Wonderlands

تماشا کنید: بازی Tiny Tina’s Wonderlands معرفی شد

توسط محسن شجاعی در ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ , ۰۱:۲۹

ساعتی قبل و در جریان رویداد Summer Game Fest استودیو Gear Box و شرکت ۲k از نسخه اسپین آف مجموعه borderlands با نام بازی Tiny Tina’s Wonderlands رونمایی کردند. این بازی مانند نسخه اصلی در ژانرlooter shooter است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

هفته گذشته برخی اینسایدرها در وبسایت ردیت خبر از معرفی یک بازی اسپین آف از مجموعه borderlands می‌دادند. گزارش‌ها Tiny Tina را شخصیت اصلی این اسپین آف معرفی می‌کردند و امشب و در جریان رویداد Summer Game Fest استودیو Gear Box و شرکت ۲k از این بازی رونمایی کردند. این بازی از رویدادهای Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep، بسته الحاقی بازی borderlands 2 الهام گرفته‌است.

برخی المان‌های جدید در گیم‌پلی بازی نظیر قابلیت اسفاده از یک سری افسون (spell) و همچنین قابلیت شخصی سازی کارکترها در این بازی تایید شد. Tiny Tina که بار دیگر توسط خانم Ashly Burch صداگذاری می‌شود، در این بازی نقش یک Bunkermaster را دارد و می‌تواند شیوه روایت و سرنوشت شخصیت‌ها را به میل خود تغییر دهد. داستان بازی در جهانی به اسم wacky world و هدف از سفر به این جهان شکست دادن Dragon Lord است.

سازندگان اعلام کردند در این بازی از چهره‌های نام آشنا به عنوان صدا پیشه استفاده خواهند کرد. علی رغم اینکه نام بسیاری از آن‌ها هنوز مشخص نیست ولی حضور بازیگرانی همچون Andy Samberg ( بازیگر سریال brooklyn99) Will Arnett ( صدا پیشه شخصیت bojack horseman) و Wanda Sykes تایید شده‌است. بازی Tiny Tina’s Wonderlands اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر می‌شود. جزئیات و اطلاعات بیشتر از بازی در تابستان منتشر خواهد شد.

در پایان شما را به تماشای تریلر معرفی بازی دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: