ناتی داگ مشغول ساخت یک بازی چند نفره است

توسط محسن شجاعی در ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۴۸

مطابق آگهی استخدام جدید استودیو ناتی داگ، آن‌ها در حال استخدام نیرو در بخش‌های مختلف هستند تا روی اولین بازی چند نفره این استودیو کار کنند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از عرضه بازی The Last of Us Part II و استقبال بسیار خوب و منتقدان و مخاطبان از این بازی، استودیو Naughty Dog در سکوت خبری فرو رفت و کارگردان این بازی نیز در گفت و گوهای خود خبر از استراحت طولانی مدت کارمندان پس از یک پروژه سخت و طاق فرسا سخن می‌گفت. اوایل سال میلادی جاری آگهی استخدام از سوی شرکت منتشر شد که خبر از ساخت یک پروژه چند نفره و آنلاین سخن می‌گفت. پس از منتشر شدن شایعات ساخت ریمیک قسمت اول مجموعه The Last of Us، تا حدودی این موضوع به دست فراموشی سپرده شد اما، ظاهرا ناتی داگ همچنان مشغول ساخت این پروژه است.

در آگهی جدید استخدام Naughty Dog، آن‌ها به دنبال استخدام افرادی هستند که بتوانند محیط‌ها و مراحل “اولین بازی چند نفره استودیو” را طراحی کنند. مشخصا آن‌‌ها برنامه‌های زیادی برای این پروژه دارند و انتظارات‌شان از عملکرد این بازی بسیاری بالا است. در متن آگهی آمده‌است:

شخص مورد نظر باید بتواند در طراحی‌های خود همان میزان جاه طلبی و کیفیت را که پیشتر ما در بازی‌های تک نفره و داستان محور خود داشته‌ایم و به امضای ما بدل شده، ارائه کند.

از متن آگهی نمی‌توان به طور دقیق به ماهیت این بازی مرموز پی برد. شاید این بازی نسخه مستقل بخش آنلاین The Last of Us Part II باشد. زمانی که سازندگان در سال ۲۰۱۹ اعلام کردند بخش Factions در قسمت دوم مجموعه حضور نخواهد داشت، وعده دادند این بخش محبوب را به نحوی دیگر به مخاطبان ارائه کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: