فیلم Blue Beetle

فیلم Blue Beetle برای پخش از شبکه HBO Max در حال ساخت است

توسط علیرضا قطبی در ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ , ۰۸:۱۵

فیلم ابرقهرمانی Blue Beetle بطور انحصاری از شبکه HBO Max پخش خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینمایی و تلویزیونی با دنیای بازی همراه باشید.

طی گزارشی که توسط روزنامه لس آنجلس تایمز منتشر شد، اعلام شد که کمپانی برادران وارنر و دی‌سی پروژه‌ی بعدی خود را با نام Blue Beetle همراه با پروژه Batgirl به طور انحصاری روی شبکه HBO Max پخش خواهند کرد.

در ماه فوریه مشخص شد که آنجل مانوئل سوتو، کارگردان Charm City Kings، هدایت این فیلم ابرقهرمانی را بر عهده دارد. بلو بیتل اولین شخصیت ابر قهرمانی لاتین – آمریکایی است.

خبر ساخت ای فیلم با محوریت شخصیت جیمی ریز اولین بار در سال ۲۰۱۸ توسط زو فرمن تهیه کننده اجرایی پروژه و گرت دونت الکوسر (Miss Bala) نویسنده فیلم منتشر شد. به گزارش منابع خبری فیلم‌برداری این فیلم قرار است از پاییز امسال شروع شود.

بلو بیتل توسط کیث گیفن، جان راجرز و کولی همر خلق شد، این کمیک درباره یک نوجوان آمریکایی – مکزیکی به نام جیمی ریز است که پس از دن گرت و تد کورد عنوان بلو بیتل را یدک می‌کشد. این شخصیت ابر قهرمان برای اولین بار در سال ۲۰۰۶ در کمیک شماره ۵ “بحران بی‌نهایت” ظاهر شد.

جیمی ریز به همراه دو نفر از بهترین دوستانش پاکو و برندا بعد از مدرسه و در هنگام برگشتن به خانه یک سنگ طلسم به شکل سوسک آبی را روی زمین پیدا می‌کند. جیمی از سر کنجکاوی این این مجسمه کوچک را با خود به خانه می‌برد.

زمانی که شب فرا می‌‌رسد این مجمسه زنده می‌شود و خود را به ستون فقرات جیمی می‌چسباند و زرهی فرازمینی را به او اعطا می‌کند که قدرت و سرعت زیادی را به او می‌بخشد، این زره همچنین می‌تواند برای ایجاد سلاح، بال پرواز و سپر بهینه شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: