بازی Fortnite

اسکین ریک سانچز از انیمیشن Rick & Morty به بازی Fortnite می‌آید

توسط محسن شجاعی در ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ , ۲۲:۰۴

با آغاز بتل پس فصل هفتم بازی Fortnite اسکین‌های شخصیت سوپر من و ریک سانچز انیمیشن Rick & Morty به عنوان کارکترهای مهمان به بازی اضافه خواهند شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

فورتنایت به سرعت در حال تبدیل شدن به بزرگ‌ترین کراس اور در تاریخ صنعت گمینگ (بلکه تمام رسانه) است. اپیک در مدت این چهار سالی که از عرضه بازی می‌گذرد طیف وسیعی از شخصیت‌ها، از کارکترهای بازی‌های مختلف نظیر مستر چیف و کریتوس تا شخصیت‌های کمیک بوکی مانند تانوس و Green arrow تا سلبریتی‌های نامدار نظیر تراویس اسکات. این بازی حتی میزبان چندین شخصیت از مدیوم‌های مختلف مثل بتمن و Snake Eyes نیز بوده‌است.

قرار است بازی Fortnite دو شخصیت به شدت محبوب دیگر را نیز به لیست این مجموعه طولانی اضافه کند. در تریلر بتل پس فصل هفتم بازی مشخص شد قهرمان مشهور دنیای D.C، سوپر من و پیرمرد دانشمند دوست داشتنی، ریک سانچز از انیمیشن سریالی Rick & Morty با آغاز فصل هفتم با فورتنایت بیایند و در هجوم فضایی‌ها در جهان این بازی با سایر شخصیت‌ها مشغول رقابت شوند. در این فصل شهروندان فورتنایت برای مقابله با این تهاجم نیازمند کمک هستند و با در نظر گرفتن پیشینه داستانی سوپرمن و ریک، هر دو شخصیت مناسب حضور در این فصل خواهند بود.

فورتنایت هم اکنون برای پلتفرم‌های Xbox One ،Xbox Series X/S،PS5 ،PS4، ویندوز، مک، نینتندو سوئیچ، اندروید و IOS در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: