پچ جدید بازی Mass Effect: Legendary Edition بزودی منتشر خواهد شد

توسط مهتاب جهاندار در ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۴:۰۷

شرکت EA و استودیو بایوور در نظر دارند برای حل مشکلات بازی Mass Effect: Legendary Edition بزودی پچی را منتشر کنند. آپدیتی که ویژگی‌های بزرگی را دربرگرفته و می‌تواند مشکلات را رفع کند. با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه Mass Effect Legendary Edition امروز وصله جدیدی دریافت کرده است که تعدادی رفع اشکال ، اصلاحات تعادل و بهبودهای کلی را به همراه دارد. اصلاحات کلی شامل رفع خطاهایی است که منجر به عدم ظهور دستاوردها و غنائم در صورت لزوم ، روشن شدن چراغ در برخی از برش های پیش ساخته شده می شود، گفتگوی گفتاری انگلیسی را از زیرنویس انگلیسی جدا می کند ، بهبود عملکرد رایانه برای پیکربندی های مختلف سخت افزاری و چندین “کالیبراسیون” دیگر.

وقتی بازی به صورت بازی انجام می شود ، رفع این مشکلات کمی پیچیده تر می شود. Mass Effect انیمیشن های چشم را برای برخی از شخصیت های مرد بهبود بخشیده است، اشکالی را برطرف کرده است که مانع از رسیدن شخصیت به حداکثر می شود ، و دیگری را خرد می کند که باعث می شود برخی افراد نتوانند چرخ دنده VII Spectre را خریداری کنند.

در Mass Effect 2 ، مه Illium کمی کم رنگ شد و شخصیتی که ناخواسته در Overlord DLC چشم قرمز داشت، چشمانش ثابت بود. Mass Effect 3 کمترین رفع را داشت ، اگرچه اشکالی که مانع از نمایش صحیح کاراکترهای خاص در هنگام DLC Citadel شده بود برطرف شده است. این به هیچ وجه یک لیست جامع نیست. می توانید یادداشت های کامل وصله را اینجا بخوانید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: