فیلم The Conjuring 3

فیلم The Conjuring 3 صدرنشین جدول باکس آفیس شد

توسط علیرضا قطبی در ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ , ۲۳:۳۵

فیلم “The Conjuring 3” با فروش کلی ۵۷ میلیون دلار در آخر هفته صدرنشین جدول باکس آفیس شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

به گزارش سایت ددلاین فیلم “The Conjuring: The Devil Made Me Do It” از استودیوی نو لاین با فروش ۲۴ میلیون دلار از نمایش خود در ۳.۱۰۲ سالن سینما از فیلم “A Quiet Place II”  پیشی گرفت و در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت.

در گیشه جهانی، این دنباله ترسناک از نمایش خود در در ۴۳ کشور، ۲۶.۸ میلیون دلار درآمد کسب کرد که فروش کلی آن را ۵۷.۱ میلیون دلار رساند. با توجه به شرایط همه‌گیری کرونا، این رقم برای فیلمی با درجه سنی بزرگ‌سال (R) که به طور همزمان در شبکه HBO Max نیز به نمایش درآمده، رکوردی بسیار چشمگیر است.

برای مقایسه، فیلم اصلی “Conjuring” که اولین بار در سال ۲۰۱۳ اکران شد، در شب اول نمایش خود ۴۲ میلیون دلار فروش داشت و این رقم را با فروش جهانی خود به مبلغ ۳۲۰ میلیون دلار تکمیل کرد، در سال ۲۰۱۶ دنباله این فیلم در شب اول نمایش ۴۰ میلیون دلار و در مجموع ۳۲۲ میلیون دلار فروش داشت.

اما فیلم “A Quiet Place”، در هفته دوم نمایش خود  ۱۹.۵ میلیون دلار فروش داشت (۵۹%-) که مجموع فروش داخلی آن را به ۸۸.۶ میلیون دلار رساند. در خارج از کشور، این فیلم ۱۹.۲ میلیون دلار فروخت که مجموع فروش آن در سراسر جهان به ۱۳۸ میلیون دلار می رسد.

فیلم “Cruella” در سومین هفته نمایش خود ۱۱.۲ میلیون دلار و افتی ۴۸ درصدی، فروش کلی خود را در گیشه داخلی به ۴۳.۶ میلیون دلار رساند. در گیشه جهانی، شخصیت شرور دیزنی تنها ۷٪ کاهش را در فروش تجربه کرد و با ۱۸.۶ میلیون دلار فروش در ۳۶ کشور، فروش کلی خود را به ۸۷.۱ میلیون دلار رساند. این فیلم همچنین با قیمت ۳۰ دلار از طریق شبکه دیزنی پلاس قابل تماشا است.

از جدیدترین اکران‌های سینمایی دیگر می‌توان به فیلم انیمیشن “Spirit Untamed” از استودیوی دریم‌ورکز اشاره کرد که با ۶.۲ میلیون دلار فروش در ۳۱۰۲ سالن سینما در جایگاه چهارم قرار گرفت.

در گیشه جهانی فیلم “F9” علی رغم افت سریع در فروش، توانست از مرز ۲۵۰ میلیون دلار عبور کرد. این فیلم در آخر هفته گذشته، افتی ۸۱ درصدی را تجربه کرد، اما این رکود در هفته سوم به ۵۷ درصد کاهش پیدا کرد. قسمت جدید سریع و خشن در ۲۵ ژوئن در آمریکا اکران خواهد شد.

فهرست ۱۰ فیلم پر فروش هفته گذشته

۱- فیلم  Conjuring: The Devil Made Me Do It

۲- فیلم A Quiet Place Part II

۳- فیلم Cruella

۴- فیلم Spirit Untamed

۵- فیلم Wrath of Man

۶- فیلم Raya and the Last Dragon

۷- فیلم Spiral

۸- فیلم Godzilla vs. Kong

۹- فیلم Demon Slayer

۱۰- فیلم Dream Horse

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: