بازی Oddworld: Soulstorm برای Xbox Series X/S

بازی Oddworld: Soulstorm برای Xbox Series X/S رده بندی شد

توسط محسن شجاعی در ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ , ۲۱:۴۸

بازی Oddworld: Soulstorm برای Xbox Series X/S و Xbox One توسط موسسه ESRB رده بندی شد. چندی پیش این بازی در برزیل نیز برای کنسول‌های مایکروسافت رده بندی شد و انتظار می‌رود، بزودی شاهد معرفی رسمی این نسخه‌ها باشیم. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

محصول جدید استودیو Oddworld Inhabitants، چند هفته پیش برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی عرضه شد. این اکشن پلتفرم دو بعدی توانست نقدهای نسبتا مثبتی را از منتقدان بگیرد و مخاطبان نیز استقبال به نسبتا خوبی را از بازی داشتند. از آنجایی که بازی به صورت انحصاری زمانی کنسولی برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی اسیتشن  عرضه شد و مدت زمان قرارداد سونی نیز رو به اتمام است، انتظار می‌رود مانند بسیاری از موارد مشابه دیر یا زود شاهد عرضه این بازی برای پلتفرم‌های دیگر نیز باشیم و ظاهرا زمان زیادی تا عرضه نسخه‌های ایکس باکس وان و ایکس سری ایکس/اس بازی باقی نمانده‌است.

موسسه ESRB چندی پیش بازی Oddworld: Soulstorm برای Xbox Series X/S و Xbox One رده بندی کرد. چند قبل نیز این بازی در برزیل برای ایکس باکس وان رده بندی شد. هنوز هیچ اطلاعیه رسمی‌ای از سوی سازندگان در این باره منتشر نشده اما، با توجه به شواهد و با توجه به اینکه رده بندی بازی جزو مراحل پایانی ساخت آن است احتمالا بزودی شاهد معرفی نسخه‌های Xbox Series X/S و Xbox One خواهیم بود.

جدیدترین محصول استودیو Oddworld Inhabitants هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: