نسخه جدید Forza Motorsport

نسخه جدید Forza Motorsport انقلابی در کل این مجموعه خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ , ۲۱:۱۴

به گفته کارگردان مجموعه فورتزا، نسخه جدید Forza Motorsport انقلابی در کل این مجموعه ریسینگ و تغییرات آن نسبت به نسخه قبل از مجموعه تغییرات سه نسخه اخیر بیشتر خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بر اساس شایعات و گفته‌های اینسایدرهای ایکس باکس هنوز زمان زیادی تا انتشار نسخه جدیدی از مجموعه فورتزا موتور اسپرت باقی مانده و بازی Forza Horizon 5 زودتر از آن (احتمالا در رویداد E3 امسال) معرفی و تا پیش از پایان سال میلادی جاری عرضه خواهد شد. کارگردان بازی اعمال تغییرات اساسی و بنیادی را یکی از علل این تاخیر طولانی مدت بیان می‌کند.

در تازه‌ترین برنامه استیم ماهانه مجموعه فورتزا، آقای Chris Esaki، کارگردان مجموعه و از سران استودیو Turn 10 ضمن تایید ساخته شدن نسخه جدید Forza Motorsport  اعلام کرد تغییرات که در جنبه‌های مختلف این بازی، بویژه در فیزیک آن نسبت به نسخه هفتم اعلام شده از مجموعه کل تغییرات نسخه چهارم تا نسخه هفتم بیشتر است. آقای Esaki این بازی را یک جهش میان نسلی بزرگ خطاب کرد.

برای اینکه ذهنیت مناسبی به طرفداران درباره فیزیک بازی بدهم، باید بگویم تغییرات فیزیک بازی نسبت به سخه قبل از کل تغییرات Forza Motorsport 4 تا Forza Motorsport 7 بیشتر است. در واقع این بازی یک جهش میان نسلی بزرگ است.

اسم نسخه جدید صرفا Forza Motorsport است و پسوندی مانند ۸ و … ندارد.

پیشتر شایعات خبر از متحول شدن سری در نسخه جدید و به نوعی ریبوت بودن این نسخه داده بودند و حال نام ‌گذاری بازی نیز این موضوع را تایید می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: