تریلر ریمیک بازی Prince of Persia: The Sands of Time

تریلر ریمیک بازی Prince of Persia: The Sands of Time در E3 2021 منتشر نمی‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ , ۲۰:۴۶

یوبی سافت اعلام کرد آمادگی برای انتشار اطلاعات بیشتر از تازه‌ترین ریمیک خود را ندارد و بنابراین تریلر ریمیک  بازی Prince of Persia: The Sands of Time در E3 2021 منتشر نخواهد شد. احتمالا این بازی سال میلادی آینده عرضه شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی فرانسوی یوبی سافت نیز مانند بسیاری از ناشران بزرگ و نامدار صنعت گیم حضور خود را در رویداد E3 2021 از مدت‌ها پیش اعلام کرده‌است. با توجه به اینکه زمان زیادی تا برگزاری کنفرانس‌های دیجیتالی باقی نمانده و ساعت و مدت زمان اکثر کنفرانس‌های مشخص شده، ناشران برای ایجاد هایپ بیشتر میان طرفداران و جلب توجهات به سوی کنفرانس خود، حضور برخی بازی‌ها و عناوین مطرح خود در کنفرانس را تایید کرده‌اند.

یوبی سافت نیز خبر از حضور بازی‌هایی همچون Riders Republic ،Far Cry 6 و نسخه جدید مجموعه Rainbow Six را تایید کرده‌است. در میان این بازی‌ها مسلما جای خالی ریمیک بازی Prince of Persia حس می‌شود. بویژه اینکه نمایش قبلی بازی چندان با استقبال مواجه نشد و یوبی سافت این فرصت را داشت که اوضاع را برای خود بهبود بخشد. اعضای استودیو سازنده علت این تصمیم را نداشتن آمادگی برای انتشار اطلاعات بیشتر بیان کردند:

روند توسعه بازی به خوبی پیش می‌رود و همه چیز برای عرضه بازی در سال آینده مهیا است اما، هنوز زمان مناسب برای نمایش تریلر ریمیک بازی Prince of Persia: The Sands of Time و انتشار اطلاعات بیشتر نرسیده‌است. در اولین فرصت ممکن مخاطبان را در جریان اطلاعات تازه و مهم بازی خواهیم گذاشت.

کنفرانس یوبی سافت ۲۲ام خردادماه برگزار می‌شود

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: