کریستینا ریچی

کریستینا ریچی به جمع بازیگران فیلم Matrix 4 پیوست

توسط علیرضا قطبی در ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۵۳

به گزارش سایت کلایدر کریستینا ریچی در  فیلم پرستاره‌ی “Matrix 4” ایفای نقش خواهد کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

هنوز عنوان رسمی یا جزئیات زیادی از فیلم “Matrix 4” منتشر نشده است، اما فهرست بازیگران آن همچنان در حال تکمیل شدن است.

طبق اعلامیه اخیر استودیو برادران وارنر، کریستینا ریچی جدیدترین عضو این پروژه پر انتظار است. نقش شخصیتی که ریچی آن را در فیلم ایفا می‌کند هنوز مشخص نشده است.

در فیلم “Matrix 4” کیانو ریوز (نئو)، کری-ان ماس (ترینیتی)، جیدا پینکت اسمیت (نیوب) با دیگر در نقش‌های قبلی خود ظاهر خواهند شد. از بازیگران مطرح دیگری که در این فیلم بازی می‌کنند می‌توان به پریانکا چوپرا جونس، جسیکا هنویک، نیل پاتریک هریس، توبی اونوومره و یحیی عبدالمتین دوم اشاره کرد، گفته می‌شود متین در این دنباله نقش مورفیوس جوان را ایفا خواهد کرد. علاوه بر این شایعه‌ای نیز منتشر شد که اگر روند تولید پروژه طبق برنامه پیش برود، لمبرت ویلسون احتمالاً می تواند بار دیگر در نقش مروینجیان، شخصیت شرور فیلم ظاهر شود.

همانطور که اشاره شد جزئیات داستان فیلم همچنان سربسته باقی مانده و پایان فیلم “The Matrix Revolutions” نیز پاسخی درستی را در این مورد به ما نمی‌دهد.

سه فیلم قبلی ماتریکس، بیش از ۱.۶ میلیارد دلار در گیشه جهانی فروش داشتند و در زمان اکران خود جزو ۱۰ فیلم برتر باکس آفیس بودند. فیلم  The Matrix Revolutions همچنین اولین فیلمی بود که به طور همزمان در سینماهای سراسر جهان به نمایش درآمد.

تاریخ اکران فیلم “The Matrix 4” بعد از توقف فیلم‌برداری به دلیل همه‌‌گیری کرونا به ۲۲ دسامبر سال ۲۰۲۱ موکول شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: