گیم پلی بازی Far Cry 6

بخش‌هایی از گیم پلی بازی Far Cry 6 سوم شخص خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۲۴

اعضای استودیو یوبی سافت تورنتو در تازه‌ترین مصاحبه خود اعلام کردند بخش‌هایی از گیم پلی بازی Far Cry 6 در شرایط خاص به صورت سوم شخص خواهد بود و بازیکنان می‌توانند چهره شخصیت اصلی را ببینند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

هفته گذشته نمایشی از گیم‌پلی بازی فارکرای ۶ منتتشر شد. در کنار این تریلر، سازندگان اطلاعات تازه‌ای درباره بازی از جمله جهان آن، درون مایه داستان بازی و همچنین شخصیت‌های مختلف آن ارائه کردند اما، شاید مهم‌ترین اطلاعات منتشر شده، تاریخ انتشار بازی بود. این بازی در ابتدا قرار بود ژانویه سال میلادی جاری منتشر شود اما، فارکرای ۶ و یوبی سافت تورنتو نیز مانند بسیاری‌ از بازی‌ها و استودیوهای بازی سازی قربانی شیوع جهانی ویروس کووید-۱۹ شدند و به ناچار تاریخ انتشار بازی را به تعویق انداختند. یک road map نیز از برنامه‌ریزی‌های استودیو برای عرضه DLCهای بازی منتشر شد. این DLCها قرار است طبق برنامه و پس از گذشت مدت زمانی از انتشار نسخه اصلی، در دسترس قرار گیرند.

آقای نوید خاوری، کارگردان بازی اخیرا در مصاحبه خود با وبسایت Gamespot اعلام کرد هدف اصلی تیم روایت داستان بازی این است که بین Dani، شخصیت اصلی بازی و مخاطب یک پیوند احساسی برقرار کنند و مخاطب بتواند با پیشروی در کمپین بازی، تغییرات ظاهری که روی این شخصیت اعمال کرده‌است را ببیند و با قهرمانی که توسط خود او شخصی سازی شده، ارتباط بگیرد و در نتیجه در کنار کات سین‌های بازی، بخش‌هایی از گیم پلی بازی Far Cry 6 نیز به صورت سوم شخص خواهد بود. به عنوان مصال زمانی که در کمپ چریکی حضور دارند که به نوعی یک منطقه امن محسوب می‌شود یا زمانی که مکان‌هایی هستند که می‌توانند یک ماموریت جدید را دریافت کنند. در این مکان‌ها علاوه بر آغاز ماموریت جدید، بازیکنان می‌توانند به تجربه مینی گیم‌های مختلف نیز مشغول شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: