بسته الحاقی بازی Final Fantasy 7 Remake

بسته الحاقی بازی Final Fantasy 7 Remake رایگان در اختیار تمامی مخاطبان PS5 قرار گرفت

توسط محسن شجاعی در ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۰۳

بسته الحاقی بازی Final Fantasy 7 Remake که پیشتر به صورت انحصاری در اختیار مخاطبانی بود که بازی را پیش خرید کرده بودند، به صورت رایگان در اختیار تمام مخاطبان بازی روی کنسول PS5 قرار گرفت. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

روز گذشته آپدیت نسخه ۱.۰۲ ریمیک بازی فاینال فانتزی ۷ عرضه شد و هدف اصلی از این آپدیت امکان انتقال فایل‌های ذخیره و پیشرفت بازیکنان از نسخه PS4 به نسخه PS5 بازی موسوم به Final Fantasy 7 Remake Intergrade بود. این بازی قرار است هفته آینده عرضه شود. ظاهرا اما، تغییرات اعمال شده تنها به همین نقطه ختم نمی‌شود.

کمپانی اسکوئر انیکس اعلام کرد بسته الحاقی بازی Final Fantasy 7 Remake شامل پنج محتوای اضافی بازی، جادوهای Chocobo Chick ،Cactuar و Carbuncle که پیشتر تنها در دسترسی مخاطبانی بود که یا بازی را پیش خرید کرده‌اند یا نسخه Deluxe بازی را خریده‌اند، به رایگان در قالب یک DLC در اختیار تمامی مخاطبان کنسول پلی استیشن ۵ بازی قرار می‌گیرد.

علی رغم اینکه این بسته گسترش دهنده برای تمامی مخاطبان PS5 بازی رایگان است اما، بازیکنان علاوه برا نسخه اصلی باید این بسته را به صورت جداگانه دانلود کنند؛ فارغ از اینکه پیشتر در نسخه PS4 آن را داشته‌اند یا خیر. این DLC، اولین آیتمی نیست که اسکوئر انیکس به رایگان در اختیار عموم قرار می‌دهد. پیشتر تم شخصیت Tifa که جزو آیتم‌هایی بود که در اختیار خریداران Candy Bar قرار می‌گرفت، سال گذشته و پس از گذشت دو ماه ار انتشار بازی، در اختیار عموم قرار گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: