کارگردان بازی God of War

کارگردان بازی God of War نسبت به بازخوردهای منفی و خشن مخاطبان واکنش نشان داد

توسط محسن شجاعی در ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۴:۳۱

آقای Cory Barlog، کارگردان بازی God of War نسبت به برخی پیام‌های منفی و توهین آمیزی که سازندگان پس از اعلام خبر تعویق زمان انتشار بازی دریافت کردند، در صفحه توئیتر خود واکنش نشان داد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

هفته گذشته رئیس استودیوهای زیر مجموعه سونی، آقای Hermen Hulst در جلسه پرسش و پاسخی که در وبسایت رسمی پلی استیشن برگزار شد، اطلاعات مهمی درباره بازی‌های انحصاری آینده کنسول نسل هشتم و نهم سونی منتشر کرد. بی‌شک یکی از مهمترین خبرهای وی مربوط به پروژه جدید استودیو سانتا مونیکا، دنباله بازی God of War 2018 بود. ایشان ضمن اعلام خبر تعویق تاریخ انتشار بازی از سال ۲۰۲۱ به سال میلادی آینده، اعلام کرد این بازی هم زمان برای کنسول‌های PS4 و PS5 عرضه خواهد شد. پیشتر قرار بود این بازی در انحصار کنسول پلی استیشن ۵ باشد.

مخاطبان درباره میان نسلی شدن این بازی باخوردهای متفاوتی داشتند و نظرات منفی و مثبتی وجود داشت. در مورد خبر تاخیر بازی، بیشتر مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی از این تصمیم استودیو حمایت کردند و این زمان را فرصت برای بهتر کردن بازی دانستند. البته همواره افرادی وجود دارند که در اعلام نظرات خود توهین و تهدید را همراه می‌کند و از بخش حرفه‌ای گفت و گو خارج می‌شوند.

به عنوان نمونه خانم Alanah Pearce، ژورنالیست سابق این حوزه و عضو فعلی استودیو سانتا مونیکا اخیرا در صفحه توئیتر خود اسکرین شات‌هایی از پیام‌های خشن و توهین آمیزی که از سوی برخی افراد به دنبال اعلام خبر تاخیر بازی دریافت کرده، منتشر کرد. آقای Cory Barlog، کارگردان بازی God of War نیز در مقام دفاع از تیم سازنده بازی برآمده و از مخاطبان خواسته اگر نمی‌توانند خشم خود را کنترل کنند، توجه خود را صرفا به او معطوف کنند. شما می‌توانید توئیت‌های منتشر شده را از اینجا تماشا کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: