لباس بتمن

اولین عکس از لباس بتمن در فیلم The Flash منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۳:۴۷

اندی موسکیتی ، کارگردان فیلم The Flash، اولین عکس از لباس بتمن کتیون را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

در این عکس شما می‌توان نماد خفاش لباس بتمن کیتون را از فیلم کلاسیک Batman Returns به کارگردانی تیم برتون مشاهده کنید، این نشان می‌دهد که کیتون همچنان لباس قدیمی خود را برای بازی در فیلم جدید فلش بر تن خواهد داشت، البته قطره‌های قرمز رنگی که روی لباس دیده می‌شوند نوید دهنده‌ی یک نبرد سخت و خونین برای کیتون در این فیلم هستند.

لباس بتمن

فیلم The Flash به کارگردانی اندی موسکیتی (IT) و بر اساس فیلم‌نامه‌ای از کریستانا هادسون (Birds of Prey) در حال ساخت است. این فیلم اقتباسی از کمیک فلش‌پوینت است و در آن بری آلن/ فلش (ازرا میلر) در تلاش برای جلوگیری از قتل مادرش به گذشته برمی‌گردد، اما به طور ناخواسته وارد آینده‌‌ای جدید می‌شود که در آن شهر گاتم توسط شوالیه تاریکی (مایکل کیتون) محافظت می‌شود. این فیلم قرار است در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۲۲ روی پرده سینما برود.

ازرا میلر (بری آلن/فلش)، بن افلک (بتمن)، ماریبل وردو (نورا آلن)، ران لیونگستون (هنری آلن)، کیرسی کلمونز (آیریس وست)، ساشا کاله (کارا زور-ال/سوپر گرل) و رودی مانکوسو از بازیگرانی دیگری هستند که در کنار کیتون در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: