بازی جدید استودیو Hangar 13

شایعه: بازی جدید استودیو Hangar 13 جهان باز و با فضای علمی-تخیلی است

توسط محسن شجاعی در ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۴:۵۵

اخیرا یکی از کاربران ردیت اطلاعاتی از چندین بازی معرفی نشده شرکت ۲k Games منتشر کرده و در آن مدعی شده بازی جدید استودیو Hangar 13 یک عنوان جهان باز و در فضای علمی تخیلی خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اخیرا یکی از کاربران وبسایت Reddit در مطلبی اقدام به فاش کردن نام چندین بازی معرفی نشده از شرکت ۲k Games کرده‌است و مدعی شده بسیاری از این عناوین در رویداد E3 امسال به صورت رسمی معرفی خواهند شد. از اسپین آف مجموعه Bordrlands با حضور Tiny Tina به عنوان شخصیت اصلی گرفته تا بازی جدید استودیو Firaxis که در سبک و سیاق مجموعه Xcom است. شاید نتوان چندان به شایعات موجود در وبسایت ردیت اعتنا کرد اما، در این مورد منابع خبری مختلفی از جمله VGC، وبسایت GamesBeat و آقای Jason Schreier، ژورنالیست معروف حوزه گیم نیز گفته‌های این فرد را تایید کرده‌اند.

یکی دیگر از بازی‌های بزرگی که وی در مطلب خود معرفی کرده، بازی جدید استودیو Hangar 13 سازنده Mafia 3 و Mafia: Definitive Edition است. به گفته وی این بازی یک عنوان جهان باز است و وقایع آن در یک فضای علمی-تخیلی روی می‌دهد. لوگو بازی به شدت به لوگو مجموعه Fallout شبیه خواهد بود. به گفته این اینسایدر بهترین توضیف برای بازی “ترکیب داستان‌ها و اسطوره شناسی لاوکرفتی با مجموعه Saints Row” است که مسلما توصیف  خاصی است و می‌تواند در صورت صحت داشتن این اطلاعات، توجه مخاطبان را به خود جلب کند.

به گفته لیکر نام نهایی این بازی هنوز مشخص نیست و با اسم رمز Volt شناخته می‌شود. او می‌گوید در تریلری که او از بازی مشاهده کرده بازی کمی “ناهموار و پولیش نشده” به نظر می‌رسیده‌است.

استودیو Hanger 13 از سال گذشته تا کنون در چندین مرحله اقدام به استخدام افراد در بخش‌های گوناگون کرده‌است و در آگهی استخدام کلماتی همچون “یک IP جهان باز جدید” و “دارای المان‌های علمی تخیلی” به چشم می‌خورد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: