اطلاعات جدید بازی Horizon Forbidden West

اطلاعات جدید بازی Horizon Forbidden West منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۴:۲۲

اعضای استودیو Guerrilla Games دز تازه‌ترین مصاحبه خود اطلاعات جدید بازی Horizon Forbidden West از جمله وسعت جهان بازی، ویژگی‌های جدید گیم‌پلی بازی و موارد دیگر را با مخاطبان به اشتراک گذاشتند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از گذشت نزدیک به یک هفته از نمایش گیم‌پلی بازی Horizon Forbidden West در جدیدترین قسمت رویداد State of Play، سازندگان در مصاحبه‌ای با وبسایت IGN اطلاعات تازه‌ای درباره گیم‌پلی بازی با مخاطبان به اشتراک گذاشتند. در بخشی از ویدیو جدید دیدیم که Aloy از Focus خود برای شناسایی که مکان‌هایی که می‌توان از آن‌ها بالا برود، استفاده کرد و از این طریق از دست ماشین‌ها گریخت. به گفته کارگردان بازی، آقای Mathijs de Jonge در این نسخه Aloy می‌تواند نقریبا از هر سطحی بالا برود:

در بخش جا به جایی بین سطوح و تغییر ارتفاع و همچنین مبارزه با انسان‌ها در گیم‌پلی Horizon Zero Dawn، پس از عرضه بازی همواره می‌خواستیم آن را تغییر دهیم و در این رویداد مخاطبان دیدند که Aloy می‌تواند آزادانه از تقریبا از تمامی سطوح بالا برود.

در ابتدای روند توسعه بازی، ما قسمت‌های مختلفی از جملعه سنگ‌ها، ضخره‌ها و کوه‌ها را حاشیه گذاری کردیم تا مخاطبان بتواند از آن‌ها بالا برود. اما در اواسط مسیر تصمیم گرفتیم از یک سیستم حاشیه گذاری خودکار استفاده کنیم که و آن را روی تمامی سطوح اعمال کنیم. در نتیجه مخاطبان می‌تواند از هر سطحی بالا برود. البته در قبایل و سکونت‌گاه‌ها انسان‌ها این مورد کمی محدودتر است اما، در جهان آزاد بازی تقریبا می‌توان از همه چیز بالا کشید.

وی همچنین درباره وسعت جهان بازی و محتوای حاضر آن در سخن گفت:

جهان بازی Forbidden West از نسخه اول کمی‌ بزرگ‌تر است. هدف اصلی ما این بود که جهان بازی را پربارتر کنیم و محتواهای جدیدی به آن اضافه کنیم و مطمئن باشیم در هر نقطه از جهان بازی فعالیتی انتظار مخاطب را می‌کشد. و از سوی دیگر این فعالیت‌ها با داشتن داستن و واقیع مخصوص به خود برای مخاطب جالب توجه نیز باشند.

بخشی از اطلاعات جدید بازی Horizon Forbidden West را آقای Benjamin McCaw، کارگردان بخش روایت بازی مشخص کرد. به گفته اکتشاف و گشت و گذار درون مایه اصلی بازی است  و در زیر اقیانوس ماجراجویی‌های جدید و منحصر به فردی در انتظار مخاطب است و گیم‌پلی بازی در این بخش تنها معطوف به حضور کوتاه مدت در زیر آب و مبارزه با چند ماشین نمی‌شود.

محصول جدید استودیو Guerrilla Games احتمالا در تعطیلات سال میلادی جاری روانه بازار خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: