فیلم Borderlands

عکس‌های جدیدی از شخصیت‌های فیلم Borderlands منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۳:۳۱

پنج عکس جدیدی از شخصیت‌های فیلم Borderlands منتشر شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

این عکس‌های جدیدی نمایی تاریک را از شخصیت‌های فیلم Borderlands، دکتر پاتریشیا تانیس (جیمی لی کورتیس)، کلپ‌ترپ (جک بلک)، تینای کوچک (آریانا گرینبلات)، کریگ (ادگار رامیرس) و رولند (کوین هارت) نشان می‌دهند. قبل از نیز کورتیس عکسی مشابه را از شخصیت لیلث با بازی کیت بلانشت منتشر کرده بود.

جنینا گاوانکار (فرمانده ناکس)، ادگار رامیرز (اطلس)، اولیویه ریشترز (کروم)، جینا گرشان (ماکسی)، شاین جکسون (جیکوب)، چارلز بابالولا (همرلاک)، بنجامین بایرون دیویس (مارکوس)، استیون بویر (اسکوتر)، راین ردموند (الی)، بابی لی (لری) و هیلی بنت از بازیگرانی دیگری هستند که در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم Borderlands بر اساس بازی شوتر پرفروش استودیوی گیرباکس در حال ساخت است. آوی آراد و آری آراد از طریق استودیوی خود آری پروداکشنز و اریک فیگ، از استودیوی پیکچراستارت تهیه و تولید این فیلم را بر عهده دارند. آخرین پیش نویس متن این فیلم توسط برنده جایزه امی، کریگ مازن نوشته شده است.

رندی پیچفورد موسس شرکت گیرباکس انیترتینمنت و استراس زلنیک رئیس شرکت تیک-‌تو اینتراکتیو به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی فیلم در ساخت آن مشارکت دارند.

سری بازی Borderlands از پرفروش‌ترین عناوین شرکت ۲K است که تا کنون بیش از ۵۷ میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته است، ۲۲ میلیون نسخه از فروش کلی مربوط به بازی Borderlands 2 است که پرفروش‌ترین عنوان شرکت ۲K نیز محسوب می‌شود. سومین بازی Borderlands در سپتامبر سال ۲۰۱۹ منتشر شد و موفق به فروش ۸ میلیون نسخه در سراسر جهان شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: