استودیو Sony Bend

استودیو Sony Bend روی یک بازی جهان باز جدید کار می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۳۹

رئیس استودیو‌های زیر مجموعه سونی خبر از آغاز پروژه توسعه بازی جدید استودیو Sony Bend داد. به گفته آقای Herman Hulst این بازی یک عنوان جهان بازی جدید است که سیستم آن بر پایه آموخته‌های استودیو از ساخت بازی Days Gone است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

روز گذشته آقای Herman Hulst، رئیس استودیوهای زیر مجموعه پلی استیشن در وبسایت پلی استیشن یک جلسه پرسش و پاسخ برگزار کرد و طی آن اخبار مهمی را با مخاطبان به اشتراک گذاشت و نکات کلیدی از صحبت‌های ایشان فاش شد. وی ضمن اینکه خبر عرضه انحصاری‌هایی بیشتری از پلی استیشن برای پلتفرم ویندوز را تایید کرد اما، باز هم تاکید نمود تمرکز اصلی سونی همچنان روی عرضه انحصاری‌های باکیفیت برای کنسول‌های خود است. وی همچنین خبر از ساخته شدن یک بازی جهان بازی جدید توسط استودیو Sony Bend داد.

آقای Hulst زمانی که درباره اهمیت بالای ساخت IPهای جدید برای پلی استیشن صحبت می‌کرد، به این موضوع اشاره نمود:

من می‌خواهم در نسل جدید همچنان به میراث پلی استیشن پایبند باشیم و بار دیگر مرزهای صنعت گیم را جا به جا کنیم. بازی‌های تولید کنیم که [نجربه آن‌ها] برای مخاطب مهم باشد. بازی‌هایی که شاید هیچ جای دیگر نظیر آن‌ها ساخته نشود. به عنوان مصال استودیو بند مشغول ساخت یک بازی جدید است . آن‌ها سیستم جهان این بازی جدید را بر اساس آموخته‌ها خود از تجربه ساخت بازی Days Gone را توسعه می‌دهند. من حقیقتا برای اعضای استودیو بسیار خوشحال هستم.

شاید برای طرفداران بازی Days Gone، خبر ساخته نشدن نسخه دوم کمی ناامید کننده باشد اما، شاید اعضای استودیو بتوانند با IP جدید عنوانی با کیفیت به مراتب بالاتری ارائه کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: