بازی های ماه ژوئن Xbox Game Pass

بازی های ماه ژوئن Xbox Game Pass مشخص شدند

توسط حسین بازدید در ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ , ۲۲:۴۵

با آغاز ماه جدید میلادی، مایکروسافت بازی های ماه ژوئن Xbox Game Pass را معرفی کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

به رسم همیشه، سونی و مایکروسافت بازی‌های جدید سرویس‌هایشان را در آغاز هر ماه معرفی می‌کنند. مایکروسافت پیش از نمایش‌اش در E3 2021، بازی‌هایی که این ماه در اختیار مشترکین سرویس ایکس باکس گیم پس قرار می‌گیرد را اعلام نمود. چهار عنوان به این سرویس اضافه خواهند شد و برای تمامی سیستم‌ها اعم از ابری، کنسول و کامپیوترهای شخصی بازی در نظر گرفته است. اولین بازی که جشم‌مان به آن می‌خورد، The Wild at Heart به شمار می‌رود. این بازی از روز اول ژوئن برای سرویس ابری گیم پس در دسترس است. سوم ژوئن باید منتظر افزوده‌شدن هک اند اسلش رقابتی یوبی‌سافت باشیم. بازی For Honor برای گیم پس کنسول و فضای ابری در نظر گرفته شده و در همین حین، بازی پست-نوآر Backbone Arrives در هشتم ژوئن روی سرویس قرار می‌گیرد.

در روز دهم ژوئن، بازی Darkest Dungeon هم برای گیم پس پی سی، کنسول و ابری در دسترس خواهد بود. این بازی روگ لایک سیاه‌چاله‌محور برای درجه سختی بالایش شناخته‌شده است. مخصوصاً مشکلاتی که برای مخاطب رقم می‌زند تا عملا رنج و سختی را احساس کند. در حالی که به نظر می‌رسد لاین آپ مایکروسافت برای این ماه مناسب باشد، اما نباید از چیزهای بیشتری که در نمایش مشترک ایکس‌باکس و مایکروسافت در E3 خواهیم دید، غافل شویم.

روز پانزدهم ژوئن چندین عنوان این سرویس را ترک می‌کنند. از این عناوین می‌توان به Ace Combat 7: Skies Unknown (گیم پس کنسولی) اشاره کرد و ارزش دارد تا قبل از ترک این سرویس، آن را تجربه کنید. بازی ماجراجویی Night Call، Observation؛ بازی‌های روگ لایک West of Dead و Wizard of Legend هم در همان تاریخ از این سرویس خارج می‌شوند.

همان‌طور که اشاره کردیم، به احتمال زیاد مایکروسافت بخشی از بازی‌های گیم‌پس را برای مراسم‌اش کنار گذاشته است. پس باید صبر کنیم و منتظر نمایش E3 این شرکت باشیم. شما مخاظبان دنیای بازی درباره این عناوین چه فکری می‌کنید؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: