تیلور سوییفت

تیلور سوییفت در فیلم جدید دیوید او. راسل ایفای نقش خواهد کرد

توسط علیرضا قطبی در ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۰۲

به گزارش سایت شوبیز ۴۱۱ ، تیلور سوییفت، خواننده مشهور پاپ و کانتری در در فیلم جدید دیوید او. راسل بازی خواهد کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

تیلور سوییفت در این فیلم در کنار ستارگانی چون کریستین بیل، مارگو رابی، جان دیوید واشینگتن ، رامی مالک، آنیا  تیلور – جوی و زویی سالدانا به ایفای نقش خواهد پرداخت

راسل، سازنده فیلم‌های مطرح “American Hustle” و “Silver Linings Playbook” ، علاوه بر کارگردانی این فیلم؛ نویسندگی آن را نیز بر عهده دارد. این فیلم تازه‌ترین پروژه سینمایی راسل بعد از ساخت فیلم “Joy” در سال ۲۰۱۵ است.

عنوان فیلم، و همچنین جزئیات داستان آن هنوز فاش نشده است. این در حال حاضر تولید خود را به پایان رسانده است، استودیوی قرن بیستم دیزنی این فیلم توزیع و اکران این فیلم را بر عهد دارد.

این فیلم مهم‌ترین نقش‌آفرینی سوییفت بعد از فیلم ناموفق “Cats” است. اولین حضور جدی سوییفت در جلو دوربین سینما مربوط به فیلم “Valentine’s Day” است. سوییفت در این فیلم در کنار جسیکا آلبا، جسیکا بیل، بردلی کوپر و تیلور لاوتنر به ایفای نقش می‌پردازد.

از دیگر نقش‌آفرینی‌های سینمایی سوییفت می توان به بازی در فیلم “The Giver” و صداپیشگی شخصیت آدری در انیمیشن  “The Lorax” اشاره کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: