سوفی ترنر

سوفی ترنر به جمع بازیگران سریال The Staircase پیوست

توسط علیرضا قطبی در ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۴۹

به گزارش ددلاین سوفی ترنر، در سریال “The Staircase” ایفای نقش خواهد کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

سوفی ترنر، هنرپیشه سریال “بازی تاج و تخت” به جمع بازیگران سریال جنایی “The Staircase” پیوست، این سریال که براساس مستندات جنایی واقعی ژان-زاویه دو لیستاد، کتابها و گزارشهای مختلف در مورد پرونده‌ی قتل مایکل پیترسون ساخته شده، به زندگی پیترسون و حادثه مرگ مشکوک همسرش کاتلین پیترسون می‌پردازد.

در سال ۲۰۰۱، پیترسون به اتهام قتل همسر دوم خود دستگیر شد، وی ادعا کرده بود که همسرش پس از سقوط از پله‌ها به دلیل مصرف الکل و والیوم در خانه‌ درگذشته است. با این حال، گزارش کالبد شکافی ادعاهای پیترسون را رد کرد و نشان داد که او در اثر جراحات، از جمله ضربات متعدد به پشت سرش با یک جسم صاف درگذشته است.

ترنر در این فیلم نقش مارگارت راتلیف، یکی از دختران خوانده پیترسون را بازی می‌کند. ژولیت بینوش، تونی کولت، کالین فرث و و رزمری دویت از دیگر بازیگران مطرح این سریال محدود هستند.

سریال The Staircase توسط آنتونیو کامپوس (The Devil All the Time, The Sinner)  و مگی کن (American Crime Story)  نوشته و کارگردانی خواهد شد، کامپوس و کن همچنین به عنوان شورانرهای مجموعه و تهیه‌کنندگان اجرایی در ساخت این سریال مشارکت دارند. این سریال پروژه‌ای مشترک بین شبکه HBO Max و استودیو تلویزیونی آناپورنا است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: