رزرو خرید Xbox Series X/S

مخاطبان مایکروسافت می‌توانند نسبت به رزرو خرید Xbox Series X/S اقدام کنند

توسط محسن شجاعی در ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۳:۰۴

مایکروسافت از روز گذشته بار دیگر پروژه رزرو خرید Xbox Series X/S را آغاز کرد و مخاطبان ایکس باکس وان و PC می‌توانند برای شرکت در این طرح ثبت نام کنند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مایکروسافت در ماه می موج اول طرح رزرو خرید کنسول‌های نسل نهمی خود را برای اینسایدرهای ایکس باکس آغاز کرد و اکنون فاز دوم این پروژه شروع شده‌است. مخاطبان مایکروسافت، چه در ایکس باکس وان و چه مخاطبان ویندوز ۱۰ می‌توانند برای شرکت در این طرح ثبت نام کنند و یک کنسول Xbox Series X یا Xbox Series S را پیش از وارد شدن به خرده فروشی‌ها برای خود رزرو کنند. مخاطبان PC از طریق اپلیکیشن Xbox Insider روی ویندوز ۱۰ می‌توانند اقدام به ثبت نام کنند.

در اطلاعیه‌ای که مایکروسافت در وبسایت ردیت  منتشر کرده‌است، بیان شده خط تولید شرکت، سریع‌تر از پیشبینی‌ها در حال آماده سازی کنسول‌ها است و آن‌ها می‌توانند بار دریگر این طرح را اجرا کنند:

با توجه به تعداد کنسول‌های موجود در انبارها، ما مجاز هستیم بار دیگر در اپلیکیشن Xbox Insider Hub برای موج جدید مخاطبان ثبت نام داشته باشیم.

مخاطبانی که در موج قبلی ثبت نام کرده‌اند و انتخاب نشده‌اند، به صورت خودکار در موج جدید در اولویت قرار دارند و احتیاجی به ثبت نام جدید نیست. مانند دور قبل، تعداد کنسول‌های موجود در این طرح نیز محدود است و ثبت نام به معنای رزرو خرید Xbox Series X/S نیست و افراد محدودی انتخاب می‌شوند.

آقای فیل اسپنسر، رئیس بخش سرگرمی‌های مایکروسافت چندی پیش درباره مسئله کمبود کنسول‌ها گفته بود:

این شرایط سخت ما را وادار می‌کنند که به دنبال روش‌های جدیدی برای فروش باشیم. به نظرم رزرو کردن باعث می‌شود مخاطبان واقعی به کنسول دسترسی پیدا کند. البته ممکن است بازهم نسبت به تامین نیاز خرده فروشی‌ها نیز اقدام کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: