بازی Fashion Police Squad

تماشا کنید: بازی Fashion Police Squad برای PC معرفی شد

توسط محسن شجاعی در ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۲:۴۵

شرکت No More Robots امروز بازی Fashion Police Squad را برای پلتفرم PC معرفی کرد. مخاطبان این پلتفرم اکنون می‌توانند برای تجربه نسخه بتا بازی ثبت نام کنند. نسخه بتا بازی “بزودی” منتشر خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت No More Robots و استودیو Mopeful Games، ناشر و سازنده عنوان Fashion Police Squad امروز با انتشار یک تریلر کوتاه از این بازی رونمایی کردند. این بازی شوتر اول شخص سال ۲۰۲۲ میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه بتا بازی بزودی در دسترس قرار می‌گیرد و مخاطبان در صورت تمایل برای تجربه این نسخه می‌توانند از طریق سایت رسمی بازی نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

به گفته ناشر، Fashion Police Squad از یک مکانیزم تغییر سلاح ویژه برخوردار است؛ به نحوی که برای حل هر پرونده جنایی و شکست دادن تبهکاران باید از ابزار مخصوص به آن استفاده کرد. در متن معرفی شرکت آمده‌است:

هر جرم را با ابزار مخصوص خود حل کنید! از تفنگ چرخ خیاطی خود برای تنگ کردن کت جنایت به تن تبهکاران استفاده کنید و به کمک کمربند عدالت، شلوار عدالت را بالا بکشید!

برای بازی یک بخش تک نفره با کمپین داستانی نیز طراحی شده‌است که بازیکنانی که چندان طرفدار بازی‌های چند نفره نیستند نیز می‌توانند به تجربه آن بپردازند. ناشر در توضیحات درباره این بخش می‌گوید:

جهان بازی مملو از جرایم، اسرار و رازهای مختلفی است که منتظر حل شدن هستند.

شما در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی Fashion Police Squad را تماشا کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: