A Quiet Place Part II

فیلم A Quiet Place Part II در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت

توسط علیرضا قطبی در ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۲:۲۳

فیلم A Quiet Place Part II علاوه بر کسب جایگاه اول در جدول باکس آفیس، رکورد بزرگترین اکران داخلی هفته را شکست. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

موفقیت دنباله فیلم ترسناک A Quiet Place نشان می‌دهد که تماشاگران به سالن‌های سینما بازگشته‌اند، این فیلم در آخر هفته با فروش ۴.۱ میلیون رکورد بسیار خوبی را در گیشه‌ی سینماهای آیمکس آمریکا ثبت کرد. از  ۵۷ میلیون دلار فروش کلی این فیلم، ۸.۶ درصد متعلق به سینماهای آمریکای شمالی است که بزرگترین افتتاحیه داخلی آیمکس از ژانویه ۲۰۲۰ تا کنون محسوب می‌شود. این رکورد نوید دهنده‌ی بازگشت صنعت سینما پس از شیوع بیماری همه گیر کووید-۱۹ است.

رئیس سینماهای آیمکس؛ ریچ گلفوند در این رابطه گفت:

A Quiet Place Part II اولین اکران داخلی [در آمریکا] است که [پس از ثبت رکورد] بزرگترین افتتاحیه‌ با توجه به وضعیت همه‌گیری به بزرگترین افتتاحیه سینمایی داخلی بدل می‌شود و نشانه‌ای انکارناپذیر از بازگشت گیشه‌های سینمای داخلی است. نتایج درخشان این فیلم، باکس آفیس را با نزدیک شدن به فصل تابستان به طوری قوی به جلو هل داد و بسیاری از فیلم‌های پرفروش که برای اکران انحصاری در سینما تلاش می‌کنند، از این موفقیت سود می‌برند.

در گیشه جهانی، دنباله هیجان انگیز A Quiet Place با بازی امیلی بلانت و کارگردانی جان کرازینسکی در آخر هفته یک میلیون دلار فروش داشت که فروش چهار روزه‌ی آن را در سینماهای خارجی از کشور به ۶ میلیون دلار می‌رساند.

در همین حال فیلم  F9: The Fast Saga همچنان در گیشه جهانی پیشتاز است و آخر این هفته ۲.۶ میلیون دلار درآمد داشت، فروش کلی این فیلم در این هفته ۱۹.۲ میلیون دلار بود که سهم چین از این فروش ۱۶.۵ میلیون دلار است.

فیلم Demon Slayer Mugen Train نیز با اکران در اروپا جایگاه خود را در گیشه جهانی تثبیت کرد. فروش کلی این فیلم در در انگلیس با ۹۳۰۰۰ دلار دیگر در آخر هفته از مرز ۳۰ میلیون دلار گذشت. اکران این فیلم در  کشورهای دیگر اروپا (از جمله نروژ، دانمارک، سوئد و هلند) تأیید شده است و نمایش آن از هفته‌های آینده در سینماهای آیمکس آغاز خواهد شد.

هفته آینده نیز فیلم  The Conjuring The Devil Made Me Do It در سینماهای داخلی آمریکا اکران خواهد شد در این بین فیلم A Quiet Place Part II نمایش خود را در سالن‌های انگلستان، روسیه و خاورمیانه آغاز خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: