ویلم دفو

ویلم دفو احتمالاً شخصیت شرور اصلی فیلم Spider-Man: No Way Home است

توسط علیرضا قطبی در ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۸

طبق اخباری که جدیداً منتشر شده ، ویلم دفو بار دیگر نقش شخصیت شرور گرین گابلین را در فیلم Spider-Man: No Way Home ایفا خواهد کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

از زمان شروع تولید Spider-Man: No Way Home ، شایعات و فرضیه‌های زیادی در مورد این فیلم و بازیگران آن در طی چند ماه گذشته منتشر شده است. به گفته‌ی جف اسنایدر خبرنگار مجله کلایدر، شخصیت شرور اصلی این فیلم یکی از چهره‌های آشنا و محبوب فیلم‌های مرد عنکبوتی است

زک اسنایدر در آخرین قسمت پادکست خود اعلام کرد که شنیده است ویلم دفو دوباره در نقش نورمن آزبورن/ گرین گابلین در این فیلم ظاهر خواهد شد و یکی از شش شخصیت شرور اصلی در این فیلم خواهد بود. اسنایدر اشاره کرد که شخصیت‌های شرور سری فیلم‌های مرد عنکبوتی شامل الکترو (جیمی فاکس)، دکتر اختاپوس (آلفرد مولینا) و به احتمال زیاد سندمن/مرد ماسه‌‌ای، راینو و لیزرد در این فیلم حضور خواهند داشت. بعد از انتشار این خبر، یوتیوبر معروف گریس رادولف نیز آن را تایید کرد.

به دنبال اضافه شدن جیمی فاکس و آلفرد مولینا، موج شایعات در مورد انتخاب بازیگران قدیمی سری فیلم‌های مرد عنکبوتی قوت گرفت، با اینحال  اندرو گارفیلد و اخیراً اما واتسون شایعه حضور خود را در این فیلم رد کردند.

فیلم Spider-Man: No Way Home در ابتدا قرار بود در ۱۶ جولای ۲۰۲۱ روی پرده سینما برود اما تاریخ اکران آن بار اول به ۵ نوامبر و در آخر به ۱۷ دسامبر سال ۲۰۲۱ موکول شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: