بازی BioShock 4

بازی BioShock 4 با موتور بازی سازی Unreal 5 ساخته می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۴۸

مطابق آگهی جدید استخدام استودیو Cloud Chamber برای برنامه نویس ارشد گیم‌پلی بازی BioShock 4 نشان می‌دهد این استودیو قصد دارد بازی را با موتور بازی سازی Unreal 5  توسعه دهد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی اپیک گیمز هفته گذشته نسخه early access، موتور بازی سازی نسل نهمی خود موسم به آنریل ۵ را منتشر کرد و بزودی قصد دارد نسخه نهایی و کامل این موتور را نیز در اختیار توسعه دهندگان قرار دارد. تا کنون استودیوهای فرست پارتی و ترد پارتی زیادی اعلام کردند از این موتور برای ساخت پروژه‌های جدید خود استفاده خواهند کرد. استودیوها و بازی‌هایی نظیر Dragon Quest 12 ، Hellblade 2، بازی‌های آینده استودیو Coalition، پروژه جدید استودیو Inxile و همچین تمام پروژه‌های نسل نهمی استودیو Frost Giant، همه و همه از این موتور بهره خواهند برد. ظاهرا استودیو Cloud Chamber نیز با پروژه جدید خود به جمعه آن‌ها ملحق شده‌است.

این استودیو مدتی قبل آگهی استخدامی منتشر کرده‌است. آن‌ها به دنبال استخدام برنامه نویس ارشد برای گیم‌پلی بازی جدید خود هستند. می‌دانیم که بازی BioShock 4 پروژه جدید آن‌ها است. متن این گهی تقریبا از تمامی جهات چندان تفاوتی با سایر آگهی‌های استخدام ندارد تنها در بخشی از آن آمده‌است: “فرد مورد نظر باید بتواند با موتور بازی سازی Unreal 5 کارکند و آن‌ها با سیستم‌های فعلی استودیو هماهنگ کند تا بتواند تکنولوژی لازم برای دستیابی به اهداف خلاقانه استودیو را توسعه دهد”.

با توجه به اینکه زمان زیادی تا انتشار این بازی مانده و به گفته استودیو نسخه چهارم صرفا برای کنسول‌های نسل نهم عرضه خواهد شد، طبیعی است که آن‌ها به دنبال استفاده از تکنولوژی‌های روز برای خلق بهترین کیفیت ممکن باشند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: