پچ جدید بازی Biomutant

پچ جدید بازی Biomutant تغییرات مهمی را روی بازی اعمال می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۹ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۴:۱۳

بر اساس توئیت جدید استودیو Experiment 101، آن‌ها قصد دارند بزودی پچ جدید بازی Biomutant که مطابق بازخوردهای دریافتی از مخاطبان توسعه یافته را منتشر کنند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

تیم سازنده بازی Biomutant به دنبال این است تا با انتشار پچ جدید بازی بهبودهای مهمی را روی بازی اعمال کند. از جمله این بهبودها رفع برخی باگ‌ها و ایرادات فنی بازی و همچنین ایجاد تغییراتی است که بر اساس بازخوردهای دریافت شده از جامعه مخاطبان بازی است.

حال این پرسش مطرح می‌شود که این تغییراتی دقیقا شامل چه مواردی هستند؟ سازندگان از ارائه جزئیات خودداری کردند و تنها به بیان برخی بخش‌های کلی اکتفا کردند. در بیانیه استودیو آمده‌است:

 ما داریم تغییراتی روی بخش‌های تنظیم سرعت پخش دیالوگ‌های بازی، تنظیمات سطح دشواری بازی، تنظیمات صدای راوی بازی، بخش ویدیو بازی نظیر عمق زمینه (depth of field) و motion blur و همچنین سیستم لوت کردن بازی و موسیقی پس زمینه هنگام مبارزات و صدای دشمنان، اعمال می‌کنیم.

راوی بازی Biomutant نقش مهمی را در گیم‌پلی بازی ایفا می‌کنند و تقریبا درباره تمام تصمیمات و اعمال بازیکن اظهار نظر می‌کند. وی همچنین وظیفه ترجمه دیالوگ‌های NPCهای بازی نیز بر عهده دارد. هر چند مخاطب می‌توان میزان صدای او را کاهش دهد ولی نمی‌توان او را به صورت کامل mute کرد. شاید منظور تغییرات اضافه شدن این بخش باشد.

سازندگان همچنین اشاره‌ای به اعمال تغییراتی در بخش مبارزات بازی داشتند. به گفته جامعه مخاطبان این بخش چندان جزو بخش‌های قدرتمند بازی محسوب نمی‌شود و شاید سازندگان با پچ جدید بازی Biomutant مقداری از حجم نارضایتی‌ها بکاهند.

تاریخ دقیق عرضه این پچ هنوز مشخص نیست. استودیو Experiment 101 در تلاش است در اسرع وقت آن را منتشر کند. احتمالا نسخه PC سریع‌تر از سایر نسخه‌ها این پچ را دریافت کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: