نام دنباله بازی God of War

نام دنباله بازی God of War هنوز مشخص نیست

توسط محسن شجاعی در ۹ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۳:۴۱

سخنگو سونی در تازه‌‌ترین اظهار نظر خود اعلام کرد بر خلاف تصورات God of War: Ragnarok نام دنباله بازی God of War نیست و هنوز پروسه انتخاب نام برای این دنباله به اتمام نرسیده‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

تا چند روز پیش تقریبا تمام طرفداران پلی استیشن مطمئن بودند God of War: Ragnarok نا رسمی دنباله بازی خدای جنگ محصول سال ۲۰۱۸ است. نمایش کلمه Ragnarok در پایان تیزر معرفی بازی که در شهریور ماه سال گذشته منتشر شد، گواهی بر این قضیه بود. ظاهرا اما این برداشت عمومی خطای از سوی مسئولان سونی بوده‌است خطایی که آن‌ها بالاخره در صدد رفع آن برآمدند. به گفته آن‌ها هنوز فرآیند انتخاب نام رسمی برای این دنباله به اتمام نرسیده و آن‌ها قصد دارند زمان لازم برای انتخاب یک نام فراگیر را برای این بازی صرف کنند.

سخنگو پلی استیشن در گفت و گویی با وبسایت IGN اعلام کرد God of War: Ragnarok نام دنباله بازی God of War نیست و هنوز آن‌ها نام و لوگو ای دنباله را نهایی نکرده‌اند. وی در ادامه گفت ممکن در نهایت همین نام در نسخه نهایی بازی به کار رود اما، هنوز هیچ چیز مشخص نیست. به گفته تصویر فاش شده از طرف یکی از سرمایه گذاران از نام و و لوگو بازی که طی کنفرانس مالی از یکی از اسلایدهای ارائه گرفته شده بود، اشتباهی از سوی افرادی بوده که وظیفه تهیه آن اسلاید را بر عهده داشتند و سونی از طرفداران و سرمایه گذاران بابت این اشتباه عذرخواهی می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: