شعبه جدید استودیو Crystal Dynamics

شعبه جدید استودیو Crystal Dynamics در تگزاس تاسیس شد

توسط محسن شجاعی در ۹ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۲:۵۵

مطابق بیانیه جدید شرکت اسکوئر انیکس شعبه جدید استودیو Crystal Dynamics در شهر Austin ایالت تگزاس تاسیس شد. این شعبه قرار است نقش اساسی در پروژه‌های فعلی و آتی کریستال داینامیک ایفا کند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو کریستال داینامیک از استودیوهای زیر مجموعه اسکوئر انیکس و سازنده بازی‌های نظیر Tomb Raider و Marvel’s Avengers اعلام کرد شعبه جدیدی را در شهر آستین ایالت تگزاس به اسم Crystal Southwest تاسیس کرده‌است. این استودیو جدید قرار است نقش اساسی در توسعه پروژه‌های فعلی و آتی شرکت داشته باشد. شعبه جدید، پس از شعبه اصلی و شعبه‌ای که در شهر واشنگتن در سال ۲۰۱۸ تاسیس کردند، به سومین شعبه این شرکت تبدیل شد.

شعبه جدید استودیو Crystal Dynamics قرار است روند پشتیبانی از بازی Marvel’s Avengers را تسریع ببخشد. سازندگان چندی پیش چشم اندازی از برنامه‌های آتی خود برای رفع ایرادات بازی و افزودن محتوای جدید به بازی منتشر کردند. از جمله‌ آن‌ها می‌توان به بسته الحاقی با حضور قهرمان جدید، Black Panther اشاره کرد. از ظرفی آن‌ها وظیفه ساخت دنباله‌های مجموعه کلاسیک و محبوب Tomb Raider را نیز عهده دار هستند. فعلا خبر خاصی درباره ساخت دنباله مجموعه از سمت اسکوئر انیکس یا تیم توسعه منتشر نشده‌است اما، سخنگو کریستال داینامیک چندی پیش اعلام کرد استودیو دیدگاه و نقطه خاص خود درباره ادامه ماجراجویی‌های لارا کرافت را دارد و می‌داند باید داستان مجموعه را به کدام سمت هدایت کند.

ظاهرا تا زمانی که Marvel’s Avengers به یکه نقطه پایدار و مطلوب از نظر ناشر نرسد، فعلا هر سه شعبه مشغول پشتیبانی از این بازی باشند و خبری از آی‌پی و پروژه‌های جدید استودیو نباشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: