جهان باز بودن سونیک 2022 | نام سونیک 2022

شایعه: احتمال جهان باز بودن سونیک ۲۰۲۲؛ نام بازی هم لو رفت

توسط حسین بازدید در ۹ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۲:۲۲

با توجه به شایعاتی که اخیرا منتشر شده، احتمال جهان بار بودن سونیک ۲۰۲۲ افزایش یافت و نام Sonic Rangers را برای آن برگزیدند. با دنیای بازی همراه باشید.

در استریم سی‌وپنج سالگی سری سونیک، چندین رونمایی شکل گرفت. دو بازی دیگر Sonic Origins و Sonic Colors Ultimate به طور کامل نمایش داده شدند. قطع به یقین بزرگ‌ترین رونمایی این لایواستریم، یک بازی جدید بود که برای سال ۲۰۲۲ در دست توسعه است. با وجود این‌که بازی مذکور قرار است سال بعد عرضه شود، اما هنوز ما هیچ‌چیزی درباره آن نمی‌دانیم. بعد از مراسم، چند شایعه و اطلاعاتی از بازی لو رفت که احتمالا بدانیم قضیه از چه قرار است.

برای شروع، می‌دانیم که بازی با نام Sonic Rangers خطاب می‌شود. طبق چیزی که کاربر @PTKickass در توییتر منتشر کرده، نسخه ۴K تیزری که از بازی پخش شد چندین بار شامل عبارت Rangers می‌شد. در همین حین، یوروگیمر گزارش داد که سگا در بیانیه مطبوعاتی‌اش، بازی‌ها را با چنین نام‌هایی یاد کرد:« رونمایی از تجربه‌های جدید کنسولی، Sonic Colors: Ultimate و Sonic Rangers. اطلاعات بیشتر در سونیک پرایم نتفلیکس، اخبار موبایل و رویدادهای موسیقیایی.» اشارات به نام سونیک ۲۰۲۲ بسیار زیاد است.

از بعد آن، سگا نام بازی را از بیانیه مطبوعاتی حذف کرد. روابط عمومی سگا به یوروگیمر گفت که آن نسخه قدیمی‌ای از بیانیه بوده و دارای خطاهایی بوده است. با این حال اینترنت هیچ‌گاه فراموش نمی‌کند.

شایعات این بازی، صرفا به نام سونیک ۲۰۲۲ ختم نمی‌شوند. لیک دیگری از Sonic 2022 در ۴Chan منتشر شد. لیک‌های ۴Chan در اکثر مواقع زیاده‌روی است ولی اکثر اوقات درست از آب در می‌آیند. یکی از آن لیک‌ها که به نام سونیک ۲۰۲۲ اشاره داشت و دیگری هم درباره بازگشت صداپیشه سونیک، یعنی راجر کریگ اسمیت بود. البته شایعه صداپیشه تایید شد. همه این اتفاقات باعث می‌شوند که باور داشته باشیم اطلاعاتی که روی ۴Chan قرار می‌گیرند، قبل اطمینان‌اند.

طبق اطلاعاتی که منتشر شده، احتمال جهان باز بودن سونیک ۲۰۲۲ وجود دارد. بازی پر از چالش‌های سکوبازی، پازل و دشمن‌ است. هم‌چنین المان‌های نقش‌آفرینی هم در بازی حضور دارند و مخاطبان با به اتمام‌رساندن این چالش‌ها، امتیاز تجربه کسب می‌کنند و با آن قادر هستند که قدرت‌هایی باز کنند و درخت مهارت بازی را کامل کنند. قابلیت قفل‌کردن دوربین رو دشمنان هم در بازی وجود دارد. باس‌های بزرگ و چالشی هم در بازی حضور دارند و با نابودکردن‌شان، چیزی به نام Orb دریافت می‌کنید. به نظر می‌رسد که Orbها برای رسیدن به آخرین باس نیاز است. آن طور که در لیک‌ها نوشته شده، چیزی شبیه برجک‌های یوبی‌سافت در بازی وجود دارد که باید آن‌ها را پاکسازی کرد. در همین حین آیتمی مانند دانه‌های Korok که در The Legend of Zelda: Breath of The Wild دیدیم، در بازی حضور دارد.

در هر صورت باید بدانیم که هنوز این اطلاعات چیزی بیشتر از شایعه نیستند. سگا نام Sonic Rangers را رد کرده، پس هنوز نمی‌توان با قاطعیت گفت که این شایعات به حقیقت خواهند پیوست. حتی جهان باز بودن سونیک ۲۰۲۲ هم هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. باید صبر کنیم تا در نمایش‌های دیگر بازی منتظر اطلاعات رسمی بازی باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: