شرکت Infinity Ward

کارگردانان بازی Call of Duty: Modern Warfare شرکت Infinity Ward را ترک کردند

توسط امیر جهرمی در ۹ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۰:۰۱

به گزارش gamingbolt داستان‌نویس و طراح اصلی بازی Call of Duty: Modern Warfare که قبلاً در استودیو Naughty Dog نیز با هم بودند، پس از هفت سال حضور در شرکت Infinity Ward آن را ترک می‌کنند. با دنیای بازی همراه باشید.

زوج کارگردانی اثر مذکور، تیلور کوروساکی و جیکوب مینکوف در حال ترک Infinity Ward هستند. کوروساکی طراح داستان و روایت این عنوان شوتر اول شخص در سال ۲۰۱۹ بود، در حالی که مینکوف مدیر طراحی بود. امروز هر دو در توییتر این خبر را اعلام کردند و جزئیاتی در مورد آینده شغلی و محل کار خود را به اشتراک نگذاشتند. با این حال، به‌نظر می‌رسد که آن‌ها با یک‌دیگر خواهند ماند و به‌زودی اخباری برای اشتراک گذاری خواهند داشت.

کوروساکی و مینکوف هر دو با هم در سال ۲۰۱۴ به اینفینیتی وارد پیوستند و طی هفت سال گذشته با هم روی سری Call of Duty از جمله Infinite Warfare و Modern Warfare کار کردند. پیش از این، هر دو در استودیو Naughty Dog بودند و در روند توسعه عناوینی مانند Uncharted و The Last of Us نقش داشتند.

این دو در پیام خود مبنی بر ترک استودیو نوشتند: «افتخار ما بود که در ۷ سال گذشته در شرکت Infinity Ward حضور داشتیم و به آنچه که با خلق Modern Warfare و Infinite Warfare ایجاد کردیم بسیار افتخار می‌کنیم. ما برای این استودیو و اعضای آن بهترین‌ها را آرزومندیم.»

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: