بازی Far Cry 6

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Far Cry 6 با محوریت شخصیت اصلی

توسط امیر جهرمی در ۹ خرداد ۱۴۰۰ , ۰۹:۵۳

تریلر جدید بازی Far Cry 6 روی معرفی نسخه زنانه شخصیت اصلی تمرکز دارد و جزئیات جدیدی از داستان این عنوان شوتر را نشان می‌دهد. همچنین گفته شده است این عنوان بزرگ‌ترین جهان را میان تمام نسخه‌های این مجموعه خواهد داشت. با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت Ubisoft بالاخره از عنوان شوتر اول شخص Far Cry 6 رونمایی کرد. علاوه بر اینکه یک تریلر گیم‌پلی در مورد جهان بازی، مبارزات، مکانیک‌های جدید و موارد دیگر را به ما نشان داد، زمان زیادی را صرف تمرکز روی نشان دادن روایت و شخصیت‌های بازی کرد.

در کانون توجه شخصیت قهرمان داستان یعنی دنی روژاس بود. بازیکنان می‌توانند زن یا مرد بودن شخصیت اصلی را انتخاب کنند. گرچه ما قبلاً نسخه مردانه Dani را دیده بودیم، این بار نسخه زنانه او را در یک تریلر با تمرکز بر شخصیت او مشاهده می‌کنیم. علاوه بر قلعه آنتون کاستیلو و نشان دادن شهر یارا، این تریلر به دنی، چگونگی پیوستن او به اهداف انقلابیون و موارد دیگر تمرکز دارد. عنوان Far Cry 6 اولین نسخه از این سری خواهد بود که دارای صحنه‌های سینمایی سوم شخص خواهد بود و این امر در تریلر نشان داده شده است. شما در زیر می‌توانید این تریلر را تماشا کنید.

از صحبت در مورد شخصیت‌ها که بگذریم، به جهان بازی می‌رسیم. آقای دیوید گریول، طراح اصلی گیم‌پلی، در صحبت‌های خود با VGC در یک تماس ویدیویی فاش کرد که این نقشه بزرگ‌تر از هر نقشه‌ای است که قبلاً در این سری دیده‌ایم. البته، همچنین پر از فعالیت‌هایی از قبیل مینی‌گیم‌های گوناگون تا کار‌های مختلف (مانند ماهیگیری و شکار) و ماموریت‌های فرعی است.

وی گفت: «جزیره Yara بزرگ‌ترین جهان در مجموعه Far Cry است. من از بازی‌های دیگر اطلاعی ندارم، اما آنچه برای ما مهم بود ایجاد نقاط دیدنی در سراسر نقشه است. بنابراین ما شهرها، قایق‌ها، فرودگاه‌ها و همه چیز را در این بازی قرار دادیم. تمام تلاش ما حفظ سرگرم‌کننده بودن بازی است. بنابراین شروع به ساختن مواردی مانند پایگاه‌ها کردیم که اکنون آنها را پایگاه های FNS می نامیم که تجربه کلاسیک Far Cry را ارائه می دهند.»

خوشبختانه این کمپ‌ها شبیه به یکدیگر نیستند. وی گفت: «اینطور نیست که ده اردوگاه در جنگل وجود داشته باشد و همه آن‌ها یکسان به‌نظر برسند‌‌. برخی ممکن است مربوط به یک کارخانه برس چوب، برخی ممکن است مربوط به یک لنگرگاه باشد، برخی ممکن است در مورد چیز دیگری باشند. این امر همچنین بر نحوه برخورد بازیکن با آن‌ها نیز تأثیر می‌گذارد زیرا باید هر شرایط را جداگانه بسنجد.»

گریول همچنین در مورد پشتیبانی از سیستم عامل‌های نسل قبلی صحبت کرد. Far Cry 6 با وضوح تصویر ۴K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه در Xbox Series X و PS5 اجرا خواهد شد اما این بدان معنی نیست که نسل قبلی کنار گذاشته شده است. آن‌ها به کنسول‌های نسل هشتم و نهم، رایانه‌های شخصی و حتی Google Stadia و Amazon Luna نیز اهمیت می‌دهند.

بازی Far Cry 6 قرار است در ۷ اکتبر (۱۵ مهر) برای Xbox Series X / S ، PS5 ، PS4 ، Xbox One ، Google Stadia و رایانه های شخصی منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: