داستان بازی Far Cry 6

داستان بازی Far Cry 6 کاملا خطی نیست

توسط محسن شجاعی در ۸ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۱:۵۰

به گفته کارگردان فارکرای ۶، روایت داستان بازی Far Cry 6 به صورت کاملا خطی نیست و زمانی که yara به صورت کامل بازی شود، مخاطب می‌تواند مسیر و مقصد خود را انتخاب کند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه جدید مجموعه فارکرای پاییز امسال عرضه می‌شود و قرار است بزرگ‌ترین نقشه با بیشترین فعالیت ممکن در کل مجموعه را به مخاطبان ارائه کند. در بازی Far Cry 5 تقریبا برای پیشبرد داستان بازی به مخاطب اختیار تام می‌داد و تصمیمات مخاطب روی حوادث و پایانبندی بازی موثر بود. آیا نسخه جدید روایت داستان را به صورت متمرکز‌تر و خطی‌تر پیش خواهد برد؟ پاسخ به این پرسش را آقای نوید خاوری، کارگردان بازی در مصاحبه با WCCFTech داد. به گفته وی زمانی که یارا به صورت کامل بازی شود، مخاطب در انتخاب مقصد و مسیر خود مختار است:

ما تلاش کرده‌ایم تا داستان بازی Far Cry 6 و روایت آن را با نحوه شروع مخاطب کاملا وفق بدهیم. مهم نیست شما از غرب یارا ماجراجویی‌های خود را آغاز می‌کنید یا به شرق و مرکز شهر می‌روید یا حتی از دل درگیری‌ها، اهداف خود را پی می‌گیرید. داستان بازی همواره یکپارچه و متمرکز خواهد بود. ما خطوط فرعی داستان را به نحوه به بخش اصلی گره زده‌ایم.

آقای خاوری مقداری هم درباره ماموریت‌ها و قسمت‌های فرعی داستانی بازی سخن گفت:

فکر می‌کنم مخاطب بیشتر از قبل با بخش‌های فرعی بازی ارتباط برقرار کند و درگیر آن شود. زمانی که در حال طراحی این قسمت بودیم. کمتر کسی از اعضای تیم اسم “محتوای فرعی” را استفاده می‌کرد. این‌‌ها بخشی از حوداث و داستان‌هایی هستند که در یارا رخ می‌دهند. و هدف استفاده از آن‌ها، خلق شخصیت‌های چند وجهی با اهداف گوناگون است.

بازی Far Cry 6 هفتم اکتبر (۱۵ام مهر ماه) برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S، رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: