فیلم Fascinating Rhythm

استودیوی لاینزگیت امتیاز حقوقی فیلم Fascinating Rhythm را به دست آورد

توسط علیرضا قطبی در ۸ خرداد ۱۴۰۰ , ۰۴:۰۷

استودیوی لاینزگیت امتیاز حقوقی فیلم Fascinating Rhythm را به تهیه‌کنندگی اروین وینکلر و مارتین اسکورسیزی به دست آورد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

این فیلم داستان سفر جادویی یک زن جوان را به شهر نیویورک در گذشته و حال روایت می کند و الهام گرفته از زندگی و موسیقی آهنگساز مشهور آمریکایی جورج گرشوین است. جان کارنی علاوه بر کارگردانی ؛ نویسندگی متن فیلم را به کمک کریس کلوز بر عهده دارد. چارلز وینکلر و دیوید وینکلر نیز عنوان تهیه کننده در ساخت این فیلم مشارکت دارند.

جو دریک، رئیس استودیوی لاینزگیت در خصوص خرید امتیاز این فیلم گفت:

ما سالها طرفدار سرسخت هر سه این فیلمسازان بوده‌ایم، بنابراین داشتن شانس همکاری با همه‌ی آنها در یک پروژه برای من و تیم لاینزگیت هیجان انگیز است. این فیلمنامه‌ای است که از لحظه‌ای که در مورد آن شنیدیم و تمامی صفحات آن به دستمان رسید، مشتاقانه منتظر خواندنش بودیم. نگاه و صدای منحصر به فرد جان ما را به طور کامل مجذوب کرد. این فیلم‌نامه فریبنده، جادویی، شورانگیز و شگفت انگیز است و بسته‌ای کامل است که واقعاً خواستار آن بودیم، از اینکه عضوی از این پروژه هستیم بسیار هیجان زده‌ایم.

جان کارنی، کارگردان فیلم نیز طی بیانیه‌ای در خصوص این همکاری افزود:

بسیار خوشحالم، از همان لحظه‌ای که پروژه فیلم را به بازار عرضه کردیم، کل تیم لاینزگیت با آن ارتباط زیادی برقرار کردند که امری الهام بخش بود. جایی بهتر [از استودیوی لاینزگیت] برای ساختن یک فیلم موزیکال مدرن در مورد یکی از بزرگترین آهنگسازان آمریکایی به ذهن من نمی‌رسد. تمام تیم از اینکه ما خانه‌ی خود را پیدا کردیم بسیار خوشحال هستند.

فیلم Fascinating Rhythm با همکاری خانواده گرشوین تولید و ساخته خواهد شد. سازندگان فیلم همچنین امتیاز موسیقی جرج گرشوین را کسب کرده‌اند که در طول فیلم شنیده خواهد شد، از جمله برخی از قطعه‌های مشهوز  او مانند Fascinating Rhythm، I Got Rhythm، The Man I Love و بسیاری از قطعات دیگر.

این فیلم اولین همکاری اسکورسیزی و وینکلر نیست، این دو فیلم‌ساز در ساخت برخی از شاخص‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما از جمله “گاو خشمگین”، “رفقای خوب” ، “سکوت” و اخیراً “فیلم مرد ایرلندی” با یکدیگر همکاری داشته‌اند. وینکلر نیز خود یکی از تهیه کنندگان به نام سینما است و تهیه‌کنندگی فیلم‌هایی مانند “راکی” ​​و “کرید” را بر عهده داشته است.

فیلم Fascinating Rhythm

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: