تریلر گیم پلی بازی Far Cry 6

تماشا کنید: تریلر گیم پلی بازی Far Cry 6 منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۸ خرداد ۱۴۰۰ , ۰۱:۴۸

پس از افشای تریلر گیم پلی بازی Far Cry 6 کمپانی یوبی سافت به صورت رسمی و کامل از این تریلر رونمایی نمود. این بازی ۱۵ام مهرماه سال جاری (هفتم اکتبر ۲۰۲۱) عرضه می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شب گذشته و تقریبا هم زمان با انتشار تریلر گیم‌پلی بازی Horizon Forbidden West، تریلری جدیدی از بازی فارکرای ۶ نیز به صورت غیر رسمی افشا شد. یوبی سافت ساعاتی قبل نسخه کامل این تریلر را منتشر کرد. در این تریلر با سیستم مبارزات، جهان بازی و برخی المان‌های دیگر این بازی آشنا می‌شویم. ظاهرا سازندگان تمرکز زیادی روی نبردهای چریکی داشته‌اند و تاثیر آن را چه در گیم‌پلی و مبارزات بازی و چه در داستان بازی خواهیم دید.

همانند نسخه‌ها پیشین، در بازی Far Cry 6 مکان‌های مختلفی نظیر ساحل، برج‌های متروک و جنگل‌های انبوه وجود دارد. جا به جایی بین این مکان‌ها از طریق چند روش مانند اسب سواری، استفاده از راه‌های مخفی چریک‌ها یا سوار بر وسیله‌های گوناگون ممکن است.

زمان حضور در عموم، بازیکن می‌بایست سلاح خود را مخفی کند تا در جمع شناسایی نشود و برای جلوگیری از شناسایی شدن راه‌های مختلفی مثل رشوه دادن به ماموران، خرابکاری در ایستگاه‌‌های بزررسی، استفاده کردن از ارتباطات خود در میان مردم و … وجود دارد.

مسلما سیستم مبارزات بازی، بخش زیادی از تریلر گیم پلی بازی Far Cry 6 در برمی‌گیرد. ظاهرا تطابق با محیط و استفاده از تمام المان‌های محیطی برای برتری نبرد، کلید اصلی پیروزی در این انقلاب و هنگام مبارزه با ماموران است. به عنوان مثال شخصیت اصلی به کمک یک دستگاه پخش کننده CD برای ساختن یک پرتاب کننده چاقو استفاده می‌کند!

در پایان شما را به تماشا تریلر منتشر شده دعوت می‌کنیم:

بازی فارکرای ۶ روز پنجشنبه ۱۵ام مهرماه سال جاری (هفتم اکتبر ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S، گوگل استدیا و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: