کارگردان جدید بازی Cyberpunk 2077

کارگردان جدید بازی Cyberpunk 2077 مشخص شد

توسط محسن شجاعی در ۷ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۱۰

آقای Adam Badowski، کارگردان سابق سایبرپانک ۲۰۷۷ با هدف تمرکز روی توسعه سایر پروژه‌های استودیو از سمت خود کنار رفت و آقای Gabriel Amatangelo به عنوان کارگردان جدید بازی Cyberpunk 2077 معرفی شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

در صنعت گیم عوض شدن کارگردان یک پروژه طی روند توسعه بازی کاملا امر طبیعی است. حال به خاطر بیماری، برآوردن نساختن انتظارات هیئت مدیره استودیو یا ترک کردن استودیو باشد اما، کمتر شنیده می‌شود کارگردان یک بازی پس از عرضه آن و در زمان پشتیبانی از بازی تغییر پیدا کند ولی ظاهرا چنین موضوعی در استودیو لهستانی CD Projekt Red رخ داده‌است.

به گزارش وبسایت GamesIndustry.biz آقای Adam Badowsk، کارگردان سابق بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ از سمت خود کناره گیری کرد تا روی سایر پروژه‌های جدید استودیو تمرکز کند و همچنین روند تشکیل چندین تیم برای توسعه بازی‌های AAA به صورت هم زمان را تسریع ببخشد. با جدایی آقای Badowsk از تیم پشتیبانی از بازی، هیچ یک از دو کارگردان اصلی بازی دیگر در پشتیبانی از بازی نقشی ندارند. آقای Konrad Tomaszkiewicz که سابقه کارگردانی بازی ویچر ۳ را نیز در کارنامه دارد، مدتی قبل به دنبال اتهامات وارده مبنی بر برخورد خشن با کارمندان استودیو، از سی‌دی پراجکت رد جدا شد.

آقای Gabriel Amatangelo به عنوان کارگردان جدید بازی Cyberpunk 2077 در تیم پشتیبانی ایفا نقش می‌کند. آقای Amatangelo سال ۲۰۲۰ به عنوان کارگردان خلاقیت (creative director) به استودیو لهستانی ملحق شد. وی پیش از محلق شدن به سی‌دی پراجکت در استودیو بایوور مشغول به کار بود و در ساخت بسته‌های الحاقی بازی Dragon Age: Inquisition و  Star Wars: The Old Republic به عنوان طراح ارشد نقش داشته‌است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: