فیلم Joker 2

تاد فیلیپس علاوه بر کارگردانی نویسندگی فیلم Joker 2 را نیز بر عهده دارد

توسط علیرضا قطبی در ۷ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۲۴

به گزارش هالییود ریپورتر  تاد فیلیپس در حال آماده شدن برای کار روی متن فیلمنامه “Joker 2” است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

طبق خبر منتشر شده به دنبال موفقیت چشمگیر فیلم “Joker” و فروش یک میلیارد دلاری آن در گیشه‌های سینمای جهان، تاد فیلیپس قرارداد جدیدی را با استودیوی برادران وارنر برای کارگردانی و نویسندگی این دنباله -به کمک اسکات سیلور، نویسنده فیلم اصلی- امضاء کرده است.

استودیوی برادران وارنر هنوز خبر ساخت این دنباله را تایید نکرده است. علاوه بر این ستاره‌ی فیلم و بازیگر نقش جوکر، خواکین فینکس نیز در مصاحبه با مجله ایندی وایر اظهار کرد که هنوز هیچ قراردادی با او برای بازی در فیلم Joker 2 بسته نشده است اما احتمال ساخت آن را رد نکرد.

فیلم Joker 2

بعد از فیلم‌های “Aquaman”  (با فروش ۱.۱۵ میلیارد دلار)، “The Dark Knight Rises”  (با فروش ۱.۰۸ میلیارد دلار) و “The Dark Knight”  (با فروش ۱ میلیارد دلار)، فیلم جوکر چهارمین عنوان سینمایی از استودیوی دی‌سی است که فروش آن از مرز ۱ میلیارد دلار عبور می‌کند.   اما بودجه ۶۰ میلیون دلاری آن به مراتب کمتر از فیلم های قبلی است، به عبارت دیگر این فیلم بیش از ۵۰۰ میلیون دلار برای تهیه‌کنندگان آن سود داشته  است، سهم استودیوی برادران وارنر از این سود ۵۰ درصد و سهم استودیو‌های ویلج رودشو و بران، هر کدام ۲۵ درصد است.

به گزارش منابع خبری سهم تاد فیلیپس از فروش کلی ایمن فیلم رقمی نزدیک به ۱۰۰ میلیون دلار است.

فیلیپس با فیلم جوکر کمی با ایده شخصیت بروس وین بازی کرد (نامه‌ای که مادر آرتور فلک، یا همان جوکر نوشته است، نشان می دهد که این دو شخصیت؛ دو برادر ناتنی هستند. اما این امکان وجود دارد که پنی فلک حقیقت را نگفته باشد). با اینحال دنباله‌ی جوکر به پیش‌زمینه‌های داستانی بتمن نخواهد پرداخت. این وظیفه اکنون به مت ریوز کارگردان فیلم “The Batman” محول شده است. این فیلم با بازی رابرت پتینسون در ۲۵ ژوئن سال ۲۰۲۱ روی پرده سینما خواهد رفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: