تریلر گیم پلی بازی Horizon Forbidden West

تماشا کنید: تریلر گیم پلی بازی Horizon Forbidden West منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۷ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۰۰

مطابق اطلاعیه قبلی سونی، در جدیدترین قسمت رویداد State of Play، تریلر گیم پلی بازی Horizon Forbidden West منتشر شد سازندگان همچنان از اعلام تاریخ دقیق انتشار بازی خودداری کردند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بالاخره پس از گذشت نزدیک به یک سال از معرفی بازی Horizon Forbidden West، بالاخره استودیو Guerilla Games تریلر گیم‌پلی این بازی را منتشر کرد. ابتدا هفته جاری سونی خبر از برگزاری قسمت جدید رویداد State of Play داد و اعلام کرد این قسمت مختص نمایش گیم‌پلی محصول جدید گوریلا گیمز خواهد بود. اشب گذشته و در جریان این رویداد ویدیو‌ای ۱۴ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی منتشر شد. پس از پایان آن سازندگان توضیحاتی درباره المان‌های جدید و ارتقا یافته گیم‌پلی بازی دادند.

در این تریلر شخصیت اصلی بازی، Aloy به دنبال نجات دوستش Erend است که توسط گروهی به اسم Raiders گروگان گرفته شده‌است. Raiders می‌توانند ماشین‌های مختلف را مانند Aloy تحت کنترل خود در بیاورند. در ادامه با ماشین جدید به اسم Clawstrider آشنا می‌شویم که در واقع نسخه رباتی دایناسور ولاسیرپتر است. Aloy از میان بوته‌ها و درختان جنگی، ساحل شنی و حتی بخشی از مسیر را با شنا کردن می‌گذارند تا وارد مکانی شود که Erend در آن اسیر است. بازی از حیث گرافیک فنی و جلوه‌های بصری بسیار زیبا است.

مانند نسخه اول تیر کمان Aloy بهترین دوست اوست و با در اختیار داشتن انواع و اقسام کمان‌های مختلف دشمنان و متحدان رباتی آن‌ها را از پای درمی‌آورد. در تریلر شاهد استفاده Aloy از یک سری کمان با قابلیت‌های جدید و همچنین ارتقا نیزه او هستیم. به گفته کارگردان بازی نبردهای تن به تن به نزدیک بازی پیچیده‌تر و مهیج‌‌تر از نسخه اول است.

سازندگان با هم از اعلام تاریخ انتشار بازی امتناع کردند اما، وعده دادند زمان انتشار بازی چندان دور نیست و روند توسعه بازی به خوبی پیش می‌رود.

در ادامه می‌توانید تریلر گیم پلی بازی Horizon Forbidden West را تماشا کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: