بازی Dragon Quest Treasures

تماشا کنید: بازی Dragon Quest Treasures معرفی شد

توسط محسن شجاعی در ۷ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۳:۳۰

طی رویداد دیجیتال به مناسبت ۳۵ سالگی مجموعه Dragon Quest، کمپانی اسکوئر انیکس از بازی Dragon Quest Treasures رونمایی کرد. این اسپین آف روی جست و جو و شکار گنج تمرکز دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از اینکه خبر رسمی برگزاری استریم لایو جشن ۲۵ سالگی مجموعه Dragon Quest منتشر شد. کمپانی اسکوئر انیکس وعده داد این استریم پر از غافلگیری و خبرهای رضایت بخش و طرفداران مجموعه خواهد بود. اگر خبر ساخت ریمیک بازی Dragon Quest 3 HD-2D و Dragon Quest 12: The Flames of Fate برخی از هواداران را راضی نکند، مسلما یک اسپین آف با حضور قهرمانان دوست داشتنی مجموعه، از شانس بیشتری برخوردار است. Erik و Mia، شخصیت‌های اصلی بازی Dragon Quest 11: Echoes of an Elusive Age این بار در کنار اسپین آف با هدف شکار گنج به اسم Dragon Quest Treasures بار دیگر با یکدیگر همکاری می‌کنند.
تاریخ انتشار بازی مشخص نیست اما، به صورت هم زمان در سراسر دنیا منتشر خواهد شد.

همانطور که اشاره شد چست و جو و شکار گنج نقش اساسی در این بازی دارد. در کنار آن کودکی اریک و میا نیز در بازی Dragon Quest Treasures بخشی نسبتا بزرگی را دربر خواهند گرفت. ژانر این بازی مطابق سایر نسخه‌های مجموعه نقش آفرینی است اما، سبک و سیاق آن شبیه به نسخه‌های کلاسیک Dragon Quest نخواهد بود.

تاریخ انتشار بازی و پلتفرم‌های مقصد آن درست مانند ریمیک بازی Dragon Quest 3 HD-2D و Dragon Quest 12: The Flames of Fate هنوز مشخص نیست اما، ناشر بازی وعده داد بزودی اطلاعات و جزئیات بیشتری از بازی منتشر شود.

در پایان شما را به تماشای تریلر معرفی بازی دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: