گیم پلی بازی Far Cry 6

گیم پلی بازی Far Cry 6 هفتم خرداد نمایش داده خواهد شد

توسط حسین بازدید در ۶ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۳۶

بعد از سکوت خبری، به‌زودی از گیم پلی بازی Far Cry 6 رونمایی خواهد شد. با دنیای بازی همراه باشید.

بازی فار کرای ۶ قرار بود در ماه مارس عرضه شود اما به علت تاخیر، عرضه آن چند ماهی عقب افتاد. بعد از تاخیر بازی، خبرهای خیلی کمی درباره بازی منتشر شد. مدتی قبل وعده داده شده بود که اطلاعاتی از این بازی هیجان‌انگیز ارائه خواهد یافت و الان می‌دانیم که چه زمانی باید منتظر اخبار جدید بازی باشیم.

یوبی‌سافت به تازگی تائید نمود که گیم پلی بازی Far Cry 6 در آخر این هفته نمایش داده می‌شود. روز جمعه، هفتم خرداد در ساعت ۹ شب به وقت ایران، از بازی جدید یوبی‌سافت ییشتر خواهیم دید. مشخص نیست که این نمایش چه میزان گسترده خواهد بود یا حتی خبری از تاریخ انتشار بازی خواهد بود یا خیر. این مورد را هم فراموش نکنیم مراسم Ubisoft Forward در بیست و دوم خرداد، یعنی روز اول رویداد E3 قرار دارد. بنابراین ممکن است یوبی‌سافت از این نمایش کوچک بازی فار کرای ۶ در حال ساخت مسیری برای نمایشی بزرگی در دو هفته دیگر در E3 است!

باید منتظر باشیم تا ببینم امشب چه چیز جدیدی از عنوان جدید یوبی‌سافت خواهیم دید و نمایش آن تا چه حد سر حال‌مان می‌آورد. بازی فار کرای ۶ برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس ، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، کامپیوترهای شخصی و گوگل استیدیا تائید شده است. این بازی تا قبل از آوریل سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد، اما تاریخ مشخصی ندارد

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: