مارک والبرگ و تام هالند

عکس جدید مارک والبرگ و تام هالند در فیلم Uncharted منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۴ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۹:۵۳

مجله نیویورک تایمز عکس جدیدی را از مارک والبرگ و تام هالند در فیلم Uncharted منتشر کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

در این عکس مارک والربگ هنوز سبیل ندارد، اما امکان دارد در پایان فیلم یا – اگر دنباله‌ای وجود داشته باشد – در قسمت بعدی، آن را ببینیم. در سری آنچارتد ، سالی به نحوی نقش یک استاد را برای نیتن بازی می‌کند.

در ساخت فیلم اقتباسی Uncharted از بازی Uncharted 3: Drake’s Deception جاییکه یک شکارچی گنج جوان به نام نیتن دریک (تام هالند) با شریک خود ویکتور سالیوان (مارک والبرگ) شهر باستانی ارم را دل صحرا پیدا می‌کنند و قسمت چهارم بازی A Thief’s End الهام گرفته شده است. روبن فلیشر، کارگردان فیلم‌های Zombieland و Venom هدایت این فیلم را بر عهده دارد. آرت مارکوم، مت هالووی و ریف جادکینز (The Wheel of Time) نویسندگی این فیلم را بر عهده دارند.

فیلم Uncharted

قبل از اینکه کارگردان قبلی پروژه، تراویس نایت پروژه را ترک کند و فیلم تا ۵ مارس ۲۰۲۱ به تاخیر بیفتد، فیلم قرار بود در تاریخ ۱۸ دسامبر سال ۲۰۲۰ اکران شود. شیوع ویروس کرونا باعث شد تا تا این تاریخ تا ۸ اکتبر ۲۰۲۱ به عقب بیفتد و پس از آن به ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۱ موکول شود. ماجراجویی این دو سارق باستان شناس در ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ در سینماهای جهان نمایش داده خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: