شخصیت Bastion در بازی Overwatch 2

تمام ویژگی‌های شخصیت Bastion در بازی Overwatch 2 از ابتدا طراحی شده‌است

توسط محسن شجاعی در ۳ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۲۰

اعضای استودیو بلیزارد سعی دارند برای هر چه بالانس‌تر شدن بازی جدید خود، برخی قهرمانان نظیر شخصیت Bastion در بازی Overwatch 2 را از ابتدا طراحی و توسعه دهند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو بازی سازی بلیزارد در نسخه دوم مجموعه شوتر چند نفره اورواچ قصد دارد فرمول نسخه اول را تا حدی زیادی دستخوش تغییرات کند و این موضوع تنها محدود به اضافه شدن ماموریت‌های داستانی و حالت PvE به بازی نیست. بخش PvP بازی در این نسخه به صورت پنج در مقابل پنج برگزار می‌شود و حالت‌ها و نقشه‌های جدید به بازی اضافه می‌شود. سازندگان در تازه‌ترین پست در وبسایت رسمی استودیو اعلام کردند قصد دارند ویژگی‌ها و قابلیت‌های برخی از قهرمانان بازی را از ابتدا طراحی و توسعه دهند. یکی از قهرمانان شخصیت Bastion است.

سازندگان قصد دارند تمام ویژگی‌ها و عملکردهای Bastion را از ابتدا طراحی کنند و سبک تجربه گیم‌پلی او را به کلی متحول سازند. برقراری تعادل و بهبود تجربه بازی علت اصلی این تصمیم بیان شده‌است. شخصیت Bastion در بازی Overwatch 2 تنها قهرمانی نیست که شامل این تصمیم می‌شود و چند قهرمان دیگر نیز مانند او از ابتدا طراحی خواهند شد و ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن‌ها بازتعریف خواهد شد. اینکه دقیقا و به طور مشخص چه تغییراتی روی گیم‌پلی و ویژگی‌های او اعمال شده هنوز مشخص نیست اما، سازندگان وعده دادند در ماه‌های آتی درباره این قهرمانان توضیحاتی تکمیلی را ارائه کنند.

تاریخ انتشار دقیق بازی اورواچ ۲ مشخص نیست اما، به گفته ناشر تیم سازنده در تلاش است تا آن‌ را پیش از پایان سال ۲۰۲۲ میلادی روانه بازار کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: