بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

تصاویر جدید بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD منتشر شدند

توسط محسن شجاعی در ۳ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۴:۴۲

کمپانی نینتدو تصاویر جدید بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD جدیدترین انحصاری کنسول نینتدو سوئیچ را منتشر کرد. این نسخه ریمستر ماه جولای روانه بازار خواهد شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کم‌تر از دو ماه دیگر جدیدترین انحصاری کنسول نینتندو سوئیچ، نسخه ریمستر The Legend of Zelda: Skyward Sword عرضه خواهد شد. نسخه اصلی بازی یکی از جنجالی‌ترین نسخه‌های مجموعه زلدا بود و بین طرفداران اختلاف نظرهای فاحشی درباره آن وجود داشت. برخی از آن‌ها از تجربه آن لذت بردند و آن را جزو نسخه‌های قوی مجموعه می‌‌دانستند و برخی دیگر آن را توهینی به هواداران مجموعه تلقی کردند.

فارغ از تمامی نظرات منفی و ثبت، بی‌شک بسیاری از دارندگان کنسول هبریدی سوئیچ آن را تهیه خواهند کرد. خواه با هدف کسب یک تجربه جدید و خواه برای بررسی تفاوت‌های این نسخه با نسخه اصلی باشد. نینتندو نیز سعی دارد بهترین بازاریابی ممکن را برای بازی انجام دهد و امروز تصاویر جدید بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD را منتشر کرده‌است.

بیشتر این تصاویر از کات سین‌های بازی و شخصیت‌های مختلف بازی است. البته برخی از این تصاویر مربوط به گیم‌پلی بازی و به طور مشخص بخش پرواز با Loftwing است. در کنار این تصاویر یک ویدیو کوتاه از بخش گیم‌پلی پرواز با Loftwing را به نمایش می‌گذرد که می‌توانید آن را از اینجا تماشا کنید.

در پایان شما را به تماشای تصاویر منتشر شده دعوت می‌کنیم:

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD روز جمعه ۲۵ام تیر ماه ۱۴۰۰ (۱۶ام جولای ۲۰۲۱) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: